Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: Gry ogólnie z otwartym światem

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 1600-2000 max

Kiedy zamierzasz kupić komputer? 1-3 tygodnie

Których części potrzebujesz?: mam monitor, myszkę, głośniki, klawiature

Czy będziesz podkręcać sprzęt? Raczej nie

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: 1920x1080 Asus VX229

Specjalne wymagania: By płynnie działały gry typu H1Z1, Hurtworld, ogólnie świeże produkcje :) Fajnie jak by działało GTA V, RUST :)

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Posiadam dysk twardy Samsung HD252HJ

Własna propozycja zestawu: Nie mam aż tyle pojęcia by złożyć zestaw :x

Inne: 

//edit: Jak już by się gdzieś tam już w tym skromnym budżecie dało wcisnąć dysk SSD byłbym bardzo zadowolony lecz wolę wydajność w grze :)

Edytowane przez Radeel
Link to post
Share on other sites

 

 

1-3 tygodnie

możesz konkretniej? w teorii za 3 tygodnie ceny mogą się zmienić

  

1 x  Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 1 x  Liteon iHAS122 SATA (black) 1 x  MSI Radeon R7 370 OC 2GB DDR5 256bit (1020/5600) 1 x  MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/ 1 x  Zalman ZM-T3 USB3.0 (micro ATX) 1 x  Crucial 4GB 1600MHz CL9 Ballistix Single Ranked 1 x  Antec VP-PC 400W 120mm

Wydajne 4 rdzenie, gpu średniego segmentu, budżetowe mobo i buda, 4 gb ram na start, zasilacz z zapasem mocy.

Razem 1994zł  + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Posiadam dysk twardy

jest trochę powolny, ssd by się przydało, nie teraz bo poleci sporo wydajność (zejście do core i3), ale warto na przyszłość pomyśleć 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

możesz konkretniej? w teorii za 3 tygodnie ceny mogą się zmienić

  

1 x  Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 1 x  Liteon iHAS122 SATA (black) 1 x  MSI Radeon R7 370 OC 2GB DDR5 256bit (1020/5600) 1 x  MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/ 1 x  Zalman ZM-T3 USB3.0 (micro ATX) 1 x  Crucial 4GB 1600MHz CL9 Ballistix Single Ranked 1 x  Antec VP-PC 400W 120mm

Wydajne 4 rdzenie, gpu średniego segmentu, budżetowe mobo i buda, 4 gb ram na start, zasilacz z zapasem mocy.

Razem 1994zł  + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

 

 

jest trochę powolny, ssd by się przydało, nie teraz bo poleci sporo wydajność (zejście do core i3), ale warto na przyszłość pomyśleć 

O jakiej stronie wspominasz na której mogę to kupić?

Link to post
Share on other sites

ESC.pl masz linki przecież :D

Sorki nie ogarnąłem tego xd Ale teraz sobie tak pomyślałem, że napęd jest zbędny więc kilkanaście złotych odchodzi, można w doinwestować czy to już nie ma sensu? :)

Teraz myśląc nad tym pc trochę mam wątpliwości bo po za PC mam też inne zainteresowania/hobby i nie wiem czy tam tych pieniędzy nie wydać, a maksymalnie 500 złoty zainwestować w obecny PC. Mam w tym komputerze NVIDIA GeForce 9800 GT, amd phenom 8450 triple core processor, 2gb ramu ddr2 "good ram", płyta główna gigabyte ga-m61pme-s2, zasilacz iso-450pp(350w) i wspomniany wcześniej dysk Samsung HD252HJ.  Zdaję sobie sprawę, że komputer będzie słabszy od tego który mi złożyliście ale

chyba wolę jednak pieniądze wydać w co inne z góry przepraszam za zamęt ale nadal się waham w co inwestować :D Najlepiej gdyby te pieniądze(500zł) poszło w wydajność w gry części mogą być używane. Co prawda nadal nie wiem co kupię więc chce zobaczyć te 2 zestawy i ew. wybrać z góry dziękuję :)

Edytowane przez Radeel
Link to post
Share on other sites

No słabo, ładowanie 500zł mija się z celem, nowy cpu=nowa podstawka, a zmienione gpu pewnie bedzie mocno ograniczane przez proc 

No nic muszę jeszcze przemyśleć ten zakup :D Ale wielkie dzięki za pomoc. Temat w sumie można już zamknąć :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...