Skocz do zawartości

Procesor do 400 zł


Recommended Posts

Witam, szukam jakiegoś procesora (pod gry) do w/w kwoty. Może być używany.

Reszta podzespołów: Płyta Asrock h61m LGA1155, zasilacz Aerocool VP-450, GTX 750 Ti, 8GB RAM

Z góry dziękuje za pomoc :)

 

ps Znalazłem na allegro i5-2320 w dość niskiej cenie, 350 złotych + przesyłka. Opłaca się?

Link to post
Share on other sites

bardziej opłacalny odbiór osobisty lub niech wystawi na allegro jeśli się nie zgodzi zgłoś podejrzenie oszusta itp i szukaj dalej na olx widziałem 3 ogłoszenia o i5 2400 za mniej niż 400zł ale ten jest z chłodzeniem 

http://olx.pl/oferta/intel-core-i5-2400-chlodzenie-box-CID99-IDbwUNf.html#08b4ce1fb7

Link to post
Share on other sites

Znalazłem na allegro i5-2320

lub niech wystawi na allegro

Wut?

 

Ten CPU który podałeś, tebexor, jest tylko odbiór osobisty w Myślenicach;

 

Na Allegro masz jeszcze i5 2400 bez coolera za 399+ wysyłka około 10 złotych. Co do tego 2320, wydaje się być ok, tylko musisz do niego kupić cooler.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wut?

 

Ten CPU który podałeś, tebexor, jest tylko odbiór osobisty w Myślenicach;

 

Na Allegro masz jeszcze i5 2400 bez coolera za 399+ wysyłka około 10 złotych. Co do tego 2320, wydaje się być ok, tylko musisz do niego kupić cooler.

A  czy zwykły, Intelowski cooler da radę?

 

Ale to nie sa zadne okazje. To juz procki ktore maja kilka lat na karku. Nie kupuj na sile. Tylko poluj na okazje jak ja;)

Nowsze, są ponad kilkaset złotych droższe. Czekać też nie będę, bo nie mam na czym pracować (i grać, ofc)

Link to post
Share on other sites

ja kupilem i5 2500k z asrockiem p67 i chlodzeniem fortis za 580zl wszystkie pudelka.. Full komplet wiec taki i5 2400 za 400niejest dla mnie zadna okazja. I jeszcze ma boxowy nieuzywany cooler.

A zenjanusze biznesu z allegro tak sobie cenia proca z ktory dali 4 lata temu 850zl sprzedajac go teraz. 500 to juz inna sprawa

Edytowane przez svzuka650
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...