Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam !

 

Zakupiłem miesiąc temu kartę Audio in Motion AS372N. Od samego początku pojawiał mi się problem z kartą, mianowicie: po podłączeniu słuchawek, czy głośników nie idzie normalnie słuchać muzyki, bo słychać straszne echo. Fakt, faktem na karcie dźwięk jest dużo lepszy, niż pod kartą zintegrowaną, aczkolwiek głośniki jakie mam, to Microlab Solo6c - głośniki 2.0 a w ustawieniach karty musze mieć ustawione 7.1, bo na innych ustawieniach tylko przeszkody, echo i szum - na Stereo nie słychać w ogole odtwarzanego dźwięku, momentalnie jak wlacze stereo nasilają się przeszkody i szumy az uszy bolą. Wyłączam to momentalnie, by nie uszkodzić głośników. Dodam, że na słuchawkach efekt jest dokładnie taki sam. Słuchawki - Superlux HD681 i AudioTechnica  ATH-M30X.

Dodam, ze przy sluchaniu muzyki jak w miare sensownie wszystko ustawie:

To idzie słuchać, ale efekt mnie nie zadowala przez to echo... Po co są ustawienia inne, skoro innych nie mogę użyć... 

Jeżeli chodzi o ostatnie screena, to im bliżej ustawie głośniki tym większe echo im dalej, tym ciszej grają... Na 60 volume pod zintegrowaną kartą rozsadza mi pokój, natomiast pod AIM przy tych ustawieniach jest NORMALNIE. Nie za głośno, nie za cicho....

Nie wiem juz co zrobic, wiec postanowilem zwrocic kartę, chyba ze jest na to jakas rada...

Serdecznie prosze o pomoc.

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Od samego początku pojawiał mi się problem z kartą, mianowicie: po podłączeniu słuchawek, czy głośników nie idzie normalnie słuchać muzyki, bo słychać straszne echo

Dziwna sprawa, znajomy zakupił AIM SC8000 i na to samo narzeka. Według mnie problem leży natury programowej.Jaki masz system ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dziwna sprawa, znajomy zakupił AIM SC8000 i na to samo narzeka. Według mnie problem leży natury programowej.Jaki masz system ?

Na komputerze mam WIN 8.1 - na Laptopie WIN10

W przypadku i laptopa i komputera problem ten sam.. Poleciała na "gwarancję" w moim przypadku powoływałem się na rękojmie bo wziąłem na fakturę...

 

Używam jej od roku i testowałem na każdym systemie od 7 do 10, wszystko śmigało bez problemu. Nie zmieniałeś przypadkiem jakiś ustawień oraz czy masz zainstalowane sterowniki dobre ?

Musiałem zmienić ustawienia na 7.1 - jak powyżej bo inaczej to szumy i piski... W międzyczasie wstawię filmik z użytkowania karty po 2 tyg...... Szkoda gadać ;) Karta działała generalnie jak chce, czasami szumy były znośne bo przy niektorych gatunkach muzyki az tak nie było słychać, ale było to niestety kosztem głośności, bo im dalej w ustawieniach miałem oddalone głośniki, tym ciszej...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...