Skocz do zawartości

Recommended Posts

Grafika: Intel HD530 (zintegrowana skylake i5-6500)

 

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego zmieniam w ustawieniach grafiki skalowanie obrazu na pełny ekran, a w dalszym ciągu przy ustawieniu w grze rozdzielczości 4:3 mam czarne paski? Dodatkowo obrazek poglądowy który jest w menu skalowania w ustawieniach grafiki również jest identyczny przy wszystkich ustawieniach, nie rozciąga się tylko zostaje taki jak przy opcji zachowaj skalowanie wyświetlacza.

Wcześniej w lapku na nVidii zmieniałem skalowanie na pełny ekran i wszystko było ok, można było grac na rozciągniętym 4:3.

Jak pewnie wszyscy się domyślacie, chodzi o CS:GO, stery do grafy najnowsze jakie znalazłem, google też przeszukałem i nie znalazłem odpowiedzi :/ Ekran to TV 42" 16:9 fullHD.

Ustawienia w grze, 4:3, 1024x768, pełny ekran

Mam nadzieje że uda się to jakoś rozwiązać bo od zawsze grałem na rozciągniętym 4:3 i nie widzę innej możliwości http://techlipton.pl/forum/images/smilies/tongue.png

Każdy pomysł mile widziany.

Link to post
Share on other sites

Niestety brak takiej, (16:9, 4:3, oryginalny, 1:1 piksel, zbliżenie kinowe, zbiżenie kinowe 1). Żadne z tych ustawień nie daje efektu wypełnienia/rozciągnięcia.

 

Czy może mieć na to wpływ telewizor? Nie mam jak na razie żadnego monitora żeby sprawdzić czy po podłączeniu z monitorem ten obrazek poglądowy by się rozciągnął.

 

 

EDIT:

Nic nie działało, nawet rozmowa z intelem nie pomogła.

 

Spisała się dopiero aplikacja HRCHotkey w której mogę po włączeniu gry przelaczyc rozdzialke systemu na 1024 i o dziwo działa, paski znikają.

 

Jest to podobno problem intela, i mają to naprawić. Ale minus dla nich.

Edytowane przez davastator
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...