Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Brother DCP J125 a druk na papierze kredowym

brother druk papier kredowy foto problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 soundvibez

soundvibez
  • Dyskutant

• 171 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 08 styczeń 2016 - 18:08

Witam, otóż borykam się z pewnym problemem.

Chciałem wydrukować sobie kilka okładek do gier na PS4 ( lubię mieć kolekcję na półce, czyt. edycje cyfrowe), przeczytałem że do takich okładek najbardziej nadaje się papier kredowy a to ze względu na gramaturę ponieważ faktycznie grubością przypomina ten z oryginalnych okładek.

Problem jest taki, że drukując cokolwiek na tym papierze przy różnych ustawieniach wydruku kolory wychodzą wyblakłe i przekłamane a tusz potrafi rozlewać się w plamy... (na zwykłym papierze też są złe kolory). Myślałem, że to wina nieoryginalnych tuszy bo pamiętam że na oryginalnych zdjęcia drukowały się pięknie.

Dla testu wydrukowałem okładkę na papierze foto i moim oczom ukazał się wydruk wręcz idealny. Ni o zgłupiałem, czy po prostu na kredowym nie da się drukować na drukarce atramentowej, czy może źle wybieram opcje drukowania ? A może jakiś zamiennik papieru kredowego nadający się na okładkę ?

Może głupi problem ale obszukałem się trochę i nic nie mogę znaleźć...

Proszę o usnięcie posta.... Pospieszyłem sie trochę (wina niewyspania, nocne zmiany) potrzebuję papieru foto o gramaturze zbliżonej do kredowego i po kłopocie ;)

Użytkownik soundvibez edytował ten post 08 styczeń 2016 - 18:19

• 0

CPU: Ryzen 5 2600@Stock + Fera 3 v2 RAM: Crucial Ballistix Sport LT White 16GB @ 3000MHz GPU: MSI RTX 2060 GamingZ 6GB  
MOBO: MSI B450 Mortar Max                 PSU: beQuiet! SystemPower 9 500W                                CASE: Fractal Design Meshify C Mini  
STORAGE: ADATA SX8200 Pro 512GB NvME + Crucial MX100 256GB Sata

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: brother, druk, papier, kredowy, foto, problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych