Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jako że nikt na forum jeszcze nie wpadł na pomysł żeby taki temat założyć, więc zakładam.

 

W tym temacie chodzi o to żeby móc pokazać jakiś fragment grany przez was, który będzie mówił "a wy tak potraficie?", powodujący dumne wypięcie klaty, itp.

 

Oczywiście chodzi przede wszystkim o filmik wrzucony na youtube i kilka słów komentarzu, a następnie odbieranie gratów oraz kontrfilmów pokazujących "ja umiem lepiej"

Link to post
Share on other sites

na początek zacznę ode mnie:

http://www.youtube.com/watch?v=30roN_5C9mo

 

Filmik pokazuje jedno okrążenie w moim wykonaniu w grze Forza Motorsport 3 na torze Fujimi Kaido Full Circuit Reversed. Jest to najtrudniejszy tor dostępny w grze, mający 16,42km niezliczoną ilość zakrętów i praktycznie brak prostych. Jadę Pegeotem 908 HDi FAP - najlepszym autkiem dostępnym w grze, na poziomie trudności zaawansowany, czyli bez kontroli trakcji, z pełnym modelem uszkodzeń, manualną skrzynią biegów. Dostępny co prawda jest jeszcze expert jakby komuś chciało bawić się sprzęgłem.

 

Jakość marna bo nagrywany aparatem, ale niestety nikt nie pomyślał żeby dało się zapisywać te powtórki do jakichś formatów odtwarzalnych.

Link to post
Share on other sites

http://bfbcs.com/stats_pc/Sp3ci4List_PL/history

Mozna sobie posortowac przez K/D, updaty prawie codziennie robione a czasem czesciej :)

 

@Bany_krk

 

Moim zdaniem wcale jakis super to to okrazenie nie wyszlo, sporo uslizgow zaliczyles, moznaby spokojnie poprawic czas o pare sekund jak bys dopracowal porcjowanie ilosci gazu na zakretach, oraz lekka zmiana charakterystyki paru elementow woza :P

Link to post
Share on other sites

Smieszy mnie troche snajpienie w MW czy w BO, przeciez tam to jest tylko point&shoot..

Wiesz, każdy gra jak umie, liczy się efektywność :P Mnie np śmieszą ludzie latajacy po serwie na pałe z k/d ratio 1/3 i wyzywający każdego od noobów a sami okreslający siebie jako niemalże pro. Co to wogóle za słowo "noob"? I czy nazywanie tak innych świadczy o byciu lepszym? Nie wydaje mi się :)
Link to post
Share on other sites

@Bany: fajny pomysł na wątek, jak nagram coś widowiskowego to wrzucę, choć ja raczej widzę tu jakieś farciarskie momenty z GTAIV lub Mafii II bardziej niż film prezentujący wyuczoną trasę czy coś podobnego.

@GreQonE: to popraw czas o parę sekund i zapodaj film. Wtedy można się chwalić, jak najbardziej, bo inaczej to tylko mowa trawa.

Link to post
Share on other sites

@GreQonE: to popraw czas o parę sekund i zapodaj film. Wtedy można się chwalić, jak najbardziej, bo inaczej to tylko mowa trawa.

Hola hola, spokojnie ;)

Nigdzie nie napisalem ze na 100% umialbym lepiej.

Nie mam xBoxa na stanie, wiec raczej na moment obecny to nie mozliwe :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...