Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Obudowa, płyta główna i chłodzenie

motherboard obudowa chłodzenie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 GiveApron

GiveApron
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 14:18

Witam szanownych forumowiczów,

nie wiedziałem w którym dziale dokładnie napisać więc postanowiłem tutaj.

Otóż moja obudowa ma już swoje lata zaś sprzęt w niej był wymieniany X razy. Pomyślałem, że czas wymienić staruszka na nowy model.

Chciałbym do tego dokupić też chłodzenie, gdyż mój procesor jedzie na domyślnym chłodzeniu Intelowskim, który miałem w zestawie. Przechodząc do pytania: która z wymienionych niżej obudów pomieści SilentiumPC Grandis XE1236?

- AeroCool PGS VS-92 Black Edition,

- Zalman Z11 Plus,

- Zalman Z3 Plus.

Mój procesor to i5-2500, karta graf. MSI R9 280x a zasilacz OCZ StealthXStream 2 600W.

Myślałem też o płycie głównej gdyż aktualnie jestem na H61M-P23 i też ma swoje latka. Jaką polecacie do tego zestawu?

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, dlatego też pytam się o te obudowy bo może nie warto wydawać 280zł na obudowę Z11 bo jakaś inna utrzyma wszystkie wymienione podzespoły.

EDIT//:

Temat do zamknięcia, poradziłem się na innym forum.

Pozdrawiam!

Użytkownik GiveApron edytował ten post 06 styczeń 2016 - 15:41

• 0

#2 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31799 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 20:02

Grandis ma 158 mm wysokości. Do Zalmanów wejdzie bez problemu. Do Aerocoola na styk. Producent podaje tam właśnie 158 mm. 

Myślałem też o płycie głównej gdyż aktualnie jestem na H61M-P23 i też ma swoje latka. Jaką polecacie do tego zestawu?

Jak działa, to po co zmieniać ?

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, dlatego też pytam się o te obudowy bo może nie warto wydawać 280zł na obudowę Z11 bo jakaś inna utrzyma wszystkie wymienione podzespoły.

W takiej cenie to absurd.  

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: motherboard, obudowa, chłodzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych