Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczów,

 

nie wiedziałem w którym dziale dokładnie napisać więc postanowiłem tutaj.

Otóż moja obudowa ma już swoje lata zaś sprzęt w niej był wymieniany X razy. Pomyślałem, że czas wymienić staruszka na nowy model.

Chciałbym do tego dokupić też chłodzenie, gdyż mój procesor jedzie na domyślnym chłodzeniu Intelowskim, który miałem w zestawie. Przechodząc do pytania: która z wymienionych niżej obudów pomieści SilentiumPC Grandis XE1236?

 

- AeroCool PGS VS-92 Black Edition,

- Zalman Z11 Plus,

- Zalman Z3 Plus.

 

Mój procesor to i5-2500, karta graf. MSI R9 280x a zasilacz OCZ StealthXStream 2 600W.

Myślałem też o płycie głównej gdyż aktualnie jestem na H61M-P23 i też ma swoje latka. Jaką polecacie do tego zestawu?

 

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, dlatego też pytam się o te obudowy bo może nie warto wydawać 280zł na obudowę Z11 bo jakaś inna utrzyma wszystkie wymienione podzespoły.

 

EDIT//:

Temat do zamknięcia, poradziłem się na innym forum.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez GiveApron
Link to post
Share on other sites

Grandis ma 158 mm wysokości. Do Zalmanów wejdzie bez problemu. Do Aerocoola na styk. Producent podaje tam właśnie 158 mm. 

 

 

 

Myślałem też o płycie głównej gdyż aktualnie jestem na H61M-P23 i też ma swoje latka. Jaką polecacie do tego zestawu?

 

Jak działa, to po co zmieniać ?

 

 

 

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, dlatego też pytam się o te obudowy bo może nie warto wydawać 280zł na obudowę Z11 bo jakaś inna utrzyma wszystkie wymienione podzespoły.

 

W takiej cenie to absurd.  

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...