Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Obudowa do 350zł + Wiatraki

obudowa 350 wiatraki pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 GieEs

GieEs
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 01:09

Witam potrzebuje waszej porady. Mój PC będzie wyglądał tak: GTX 950/GTX960, FX 8320 8GB Ram 2 dyski msi 970a g43, silentiumpc fera 2. I nie wiem jaką obudowę dobrać. Chce żeby wyglądała gaminogowo, ale była też porządna. Myślałem nad Zalmanem 9 Plus. też chce dodać do obudowy kilka wiatraczków (fajnie żeby były w obudowie min.2). Nie świecące tylko wydajne i ciche. Z góry dziękuje za pomoc.

• 0

#2 Petruss

Petruss
  • Aren't pandas a bunch of cunts!

• 132 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 06 styczeń 2016 - 13:05

Szkoda że nie podałeś zasilacza, jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na jakiś konkretny model, polecałbym modularne, mniejszy bajzel w budzie i łatwiej poukładać kable.

Wiatraczki to no-brainer, be quiet! PURE WINGS 2 Kosztują około 37 złotych zależnie od sklepu, 1500 obr/min i głośność max. 20db.

W budzie zależy Ci na oknie?

Jeżeli bez okna:

- Gladius m35 Pure

- Zalman Z3

- Bitfenix Neos

Z oknem:

- Zalman z3 plus

- Corsair Carbide Series 100r
  • 0

#3 GieEs

GieEs
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 19:50

Szkoda że nie podałeś zasilacza, jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na jakiś konkretny model, polecałbym modularne, mniejszy bajzel w budzie i łatwiej poukładać kable.

Wiatraczki to no-brainer, be quiet! PURE WINGS 2 Kosztują około 37 złotych zależnie od sklepu, 1500 obr/min i głośność max. 20db.

W budzie zależy Ci na oknie?

Jeżeli bez okna:

- Gladius m35 Pure

- Zalman Z3

- Bitfenix Neos

Z oknem:

- Zalman z3 plus

- Corsair Carbide Series 100r

Zasilacz to Lepa by Enermax MX-F1 600W a nad obudowami patrzałem właśnie m35 lub m45w

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: obudowa, 350, wiatraki, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych