Skocz do zawartości

Recommended Posts

Też wczoraj wieczorem to zrobiłem ;) Wszystko działa. Wkurza mnie tylko to, że nagle się rozszerzyło Menu Start przez napis "Pomoc i obsługa techniczna". Ale to przez to, że na angielskiej działałem już ze 2 miesiące, wiec kwestia przyzwyczajenia :)

 

PS Do Visty Beta i RC nie było takich frykasów, nie? Dobrze pamiętam?

Link to post
Share on other sites

Ja mam to nieoficjalne spolszczenie, poza paroma rzeczami wszystko jest 'po polskiemu' :) Tylko teraz jest problem z zainstalowanie tego oficjalnego, bo system uznał, że j.polski jest już w systemie :| Jakiś pomysł :)

 

P.S: Grafika do 490px ma być ;)

Link to post
Share on other sites

Jestem w szoku z tym Language Pack'iem. Ładnie się wszystko zainstalowało i to menu Start nie jest najbrzydsze ;).

 

W przyszłym tygodniu może zainstaluje build 7127. Próbował go już ktoś z Was??

Link to post
Share on other sites

Jestem w szoku z tym Language Pack'iem. Ładnie się wszystko zainstalowało i to menu Start nie jest najbrzydsze ;).

 

W przyszłym tygodniu może zainstaluje build 7127. Próbował go już ktoś z Was??

THx Jacek.

 

A to legalne jest instalowanie takich buildow? Bo chyba nie.

 

Micharel'u ja próbowałem to zainstalować, ale niestety nie udalo się ;(

 

PS. Może jakiś news na str. główną?

Link to post
Share on other sites

A ja zauważyłem, że w 7 działa wreszcie w Polsce windowsowa pogoda z gadzetów, miło.Ale w akcjach nadal nie mamy WIGu....smutno.

A systemem jestem zachwycony mam już tydzień i ani jednego Blue Error, a pod Vistą były co kilka godzin, zwalałem winę na pamięci a to Vista była.Vista won!

Link to post
Share on other sites

Po zainstalowaniu aktualizacji i restarcie komputera trzeba jeszcze zmienić w panelu sterowania język systemu na polski (opcja ta dostępna jest w sekcji Clock, Language, and Region).

Proszę bardzo ;)
Link to post
Share on other sites

A to legalne jest instalowanie takich buildow? Bo chyba nie./quote]

Czemu ma być nielegalne??

Mam pytanko czy na tym można gierki, sterowniki i inne pierdoły zainstalować bo jak tak to przetestuje na nowym sprzęcie:).

Sterowników szukaj pod Se7ena, te z Visty nie zawsze podchodzą. Możesz mieć problemy z AV - u mnie musiał on być pod Se7ena.

Programy działają ok, gry nie wiem, bo na lapku nie gram.

Link to post
Share on other sites

A to legalne jest instalowanie takich buildow? Bo chyba nie.

Czemu ma być nielegalne??
Bo Microsoft nie udostępnia buildów dalej niż 7100. Reszta to wycieki. Tak samo pierwszy win 7 do pobrania byl tylko do buildu 7048 alej ms nie wydawał buildów do publicznego ściagania. Czyli co można ściągać buildy >7100?

 

A np. takie coś jak Ms Ofiice 2010 Technical Preview - można pobrać dzięki wyciekowi, ale czy to legalne?

Link to post
Share on other sites

Jest jakiś sposób żeby zainstalować Windows 7 64bit przez xpka 32bit?;) Bo mój monitorek poszedl na gware wiec jeszcze dlugo a mam zapasowy który dopiero się włącza jak się system odpala... znaczy laduje sie bios dalej gaśnie i wlacza sie w windzie więc poprostu nie jestem w stanie bootować plytki :?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...