Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mój PC składa się z 
AMD FX 8320 z chłodzeniem SilentiumPC FERA 2 HE1224

Radeon r7 250 Chce kupić GTX 950 od MSI
8gb ram 

msi 970A g43
2 dyski

lepa mx f1 600w

Cooler master elite 371
A pytanie brzmi :
Czy opłaca się zmieniać zasilacz i obudowę do tego zestawu? Słyszałem że te zasilacze są jakieś lewe ale też je polecają. 
Na zasilacz chce wydać około 350zł jeśli będzie taka potrzeba. A obudowa z 250zł
P.S Jaką inną kartę można kupić do 800zł lub czy warto dołożyć jak tak to do jakiej. Dołożyć mogę 200zł

Link to post
Share on other sites

Zasilacz: http://forum.benchmark.pl/topic/201315-zasilacz-w-zamian-za-xfx/

 

W tym temacie masz zasilacze do 400zł ale niektóre są poniżej 350zł np.    Seasonic G550 (SSR-550RM)

 

Obudowa:

 

Wyciszana: http://allegro.pl/obudowa-silentiumpc-gladius-m35-pure-black-i5890352907.html

 

"Gamingowa": http://allegro.pl/obudowa-atx-btx-silentiumpc-gladius-gd-x60-czarna-i5894315474.html

 

 

 

Według mnie te dwie bardzo fajnie wyglądają ;)

Edytowane przez kladiator
Link to post
Share on other sites

GieEs

Nie zmieniaj obecnego zasilacza da radę nie jest jakiś zły. Będziesz kręcił CPU/GPU ?

Resztę pieniążków  wpakuj w lepszą budę. 

Nie zamierzam, ale korci mnie zakup GTX 950 z OC, a opłaca się upgrade do 12GB RAM? ew. jakie GPU kupić to tego sprzętu? do 800zł.

Edytowane przez GieEs
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie zamierzam, ale korci mnie zakup GTX 950 z OC,

słaba karta :P 

 

a opłaca się upgrade do 12GB RAM?
 ósemka w rzeczywistości wystarczy. 

 

jakie GPU kupić to tego sprzętu? do 800zł.
pytanie tylko czy używki wchodzą też w grę? 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szczerze obawiam się używek. Maksymalna długość karty to 315 mm przy tej obudowie.

 

 

słaba karta :P

 

 ósemka w rzeczywistości wystarczy. 

 

pytanie tylko czy używki wchodzą też w grę? 

 


Nie będę zaśmiecał forum. Jaka jest tera na podium obudowa tak do 350zł powiedzmy

Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę najniższy pułap cenowy ok. 500zł to Nvidia GTX 750ti/ Radeon R7 260X - tu raczej przewaga GTX 750Ti. Później (naciągając odrobinę budżet można zainteresować się R9 380/GTX 960/gtx770/r9 280x - tu przewaga raczej R9 380.   :] 




 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A z tych obudów ?


Biorąc pod uwagę najniższy pułap cenowy ok. 500zł to Nvidia GTX 750ti/ Radeon R7 260X - tu raczej przewaga GTX 750Ti. Później (naciągając odrobinę budżet można zainteresować się R9 380/GTX 960/gtx770/r9 280x - tu przewaga raczej R9 380.   :] 




 

Zastanowię się nad GTX 960, a jaka obudowa do 350zł jest polecana na 2015?

Link to post
Share on other sites

@up

Ale strasznie dziurawa, dużo kurzu będzie łapać. Lepiej tu wypada u3.

Co do ciszy nie powiedział bym że jest jakoś wybitnie cicha a raczej na średnim poziomie.

Piękno pojęcie względnie.

Za 350zł możesz mieć dużo lepsze obudowy.

Dokładając 20zł możesz kupić cenioną na forum Enthoo Pro, kilka osób z forum składało w niej LC.

Taniej, za jakieś 300, masz któryś z modeli Fractal core 3300/3500.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...