Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pad Natec Genesus P44 problem

pad problemzpadem natec fifa sterownikipad

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hector87p

Hector87p
  • Dyskutant

• 158 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 14:44

W padzie Natec Genesis P44. Nie działa mi prawa gałka w fifie,która służy m.in do bronienia karnych. Klikanie trybów na padzie nic nie daje,a nie mogę tego w fifie przestawić w Google  nic o tym nie mogę znaleźć tylko jest,że to obsługuje i działa...czytałem,że czasem podobno jakieś programy trzeba doinstalować (oprócz sterowników),by działało

• 0

#2 Petruss

Petruss
  • Aren't pandas a bunch of cunts!

• 132 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 05 styczeń 2016 - 15:49

MotioninJoy DS3 Tool, program służy do emulacji pada od Xbox 360 lub Playstation 3. Również po uruchomieniu i skonfigurowaniu pada w programie musisz na padzie nacisnąć klawisz nazwany Mode/Analog - inaczej prawa gałka nie będzie działać, po naciśnięciu powinna się świecić dioda potwierdzająca.

Użytkownik Petruss edytował ten post 05 styczeń 2016 - 15:52

• 0

#3 Hector87p

Hector87p
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 158 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 18:05

Niestety to rozwiązanie nie pomogło
  • 0

#4 Petruss

Petruss
  • Aren't pandas a bunch of cunts!

• 132 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 06 styczeń 2016 - 22:51

Prawdopodobnie z racji że nie zainstalowałeś pada. W programie klikasz zakładkę Driver Manager, zaznaczasz okienko przy wyświetlanym sterowniku i naciskasz Load Driver.

Tutaj masz to graficznieBj4GSDj.jpg

Jeżeli sterownik został prawidłowo zainstalowany po prawej stronie będziesz miał ✓. Potem przechodzisz w Profiles, zaznaczasz Xbox 360 Controller Emulator i edytujesz klawisze - klawisz =>Options - tak, aby odpowiadały tym z Xboxa. Po skonfigorowaniu klawiszy zapisujesz profil, klikasz różowy przycisk enabled i tyle. Tak jak wcześniej, musisz nacisnąć klawisz do aktywacji prawej gałki, w przypadku p44 będzie to albo Turbo albo Analog.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pad, problemzpadem, natec, fifa, sterownikipad

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych