Skocz do zawartości

Jaki hosting (wordpress ftp)


Recommended Posts

Nie wiem czy dobry dział. Chciałbym zrobić sobie stronę-CV na której umieściłbym swoje projekty a także popisałbym trochę o swoich pasjach. Strona będzie na wordpresie bo w pracy robię właśnie w nim. Chciałbym mieć dostęp do ftp żeby spokojnie edytować skórkę potomną czy swoje pluginy. Hostingów jest mnóstwo biorę pod uwagę zarówno płatne jak i darmowe. Dodam że w firmie używamy vps z dość dużą swobodą konfiguracji (directadmin), ilości stron, miejsca ale słono za niego płacimy i  nie wiem jakie są ograniczenia w tanich czy darmowych rozwiązaniach ( na co zwrócić uwagę).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

VPS nie będzie Ci na razie potrzebny. Celuj w zwykły hosting. Osobiście nie polecam darmowych serwerów bo albo masz reklamy, albo strona może zniknąć z niewiadomych przyczyn :) Jeśli jednak chciałbyś mieć hosting za darmo to polecam Ci 000webhost a jeśli chcesz trochę zapłacić to np. jakiś tani pakiet np. Easy w Hekko chyba ok. 50 złotych kosztuje na rok. DirectAdmin powinieneś mieć w obu przypadkach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ja natomiast korzystam z az. Mają wszystko co potrzeba i od 3 lat odkąd ich używam nie mieli żadnej awarii. Cena natomiast jest już wyższa bo około 300zł rocznie za pakiet z 25 bazami, 25 kontami - email, nieograniczonym transferem i nieograniczonym miejscem na dysku. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

VPS nie będzie Ci na razie potrzebny. Celuj w zwykły hosting. Osobiście nie polecam darmowych serwerów bo albo masz reklamy, albo strona może zniknąć z niewiadomych przyczyn :) Jeśli jednak chciałbyś mieć hosting za darmo to polecam Ci 000webhost a jeśli chcesz trochę zapłacić to np. jakiś tani pakiet np. Easy w Hekko chyba ok. 50 złotych kosztuje na rok. DirectAdmin powinieneś mieć w obu przypadkach.

000webhost - jest www i nie ma,

hekko podobno ok,

sam czegoś szukam,

ale webhost uziemił mi strony, za kazdym razem mieli inne wytłumaczenie usunięcia (bez kopii), co z tego, że są tam możliwości jak na płatnym prawie (szczegolnie 5-7 at temu) hostingu.

Edytowane przez adam_per
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja mogę polecić Kylos: https://www.kylos.pl/ . Ceny nie są wysokie, sam hosting jest natomiast bardzo bezpieczny bo na tle innych często robią kopie bezpieczeństwa. Jest szybki, kontakt równięz ok. Nigdy nie było problemu .z dodzwonieniem się. Nie musiałem wisieć na słuchawce jak w przypadku niektórych innych firm.Utrzymuję tam killka serwisów obecnie. Mają dobre promocje jeśli trzyma się kilka stronek. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Patrząc na najtańszą ofertę Hekko (50zł), w tej samej cenie webd bije ją na głowe. Ale nie ma co się spierać. Na prostą stronę o jakiej wspominał autor wątku wystarczyłby nawet darmowy hosting przy czym nie obejdzie się bez reklam niestety ;)

Edytowane przez piekczyk
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Skoro już mowa o ofertach za 50 złotych/rok, to spójrz na pakiety hostingowe aftermarket. Oprócz transferu i miejsca na dysku dostajesz też inne dodatki - instalatory skryptów (Joomla, WordPress), dodatkowe adresy IP dla pozycjonerów i przede wszystkim obsługę techniczną.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy w Hekko mają najtaniej, ale przynajmniej na tle tych firm jakie przerabiałem wyglądają zdecydowanie najlepiej. Największy plus - stabilność. Stawka w porządku. A jak ktoś chce, to mam do nich kod rabatowy na 50 proc. - ale ważny tylko do końca roku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

ArubaCloud ma obecnie ciekawą ofertę na VPS w sumie najtańszą jaką widziałem jak ktoś nie ma zapotrzebowania na dużo miejsca to za 4 zł miesięcznie macie pakiet 20GB ja mam ten większy, ale nie ma problemów wszystko chodzi tak jak powinno, serwerownie nie są w PL jak to dla kogoś ważne. Tutaj macie szczegóły - https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx można sobie porównać.

Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze, że ja już 3 dostawców hostingu miałem. Raz mniejsze raz większe problemy, ale mimo wszystko można się zrazić. Zatrzymałem się na seohost. I cena mnie zadowala i jakość. Serwerownię mają w dataspace.pl także przynajmniej widzę za co płacę. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Gdy pisze ten post minął rok od założenia tematu. Sprawy się trochę zdeaktualizowały bo projekty wrzucam na razie na githuba a graficzne udostępniłem po prostu w linku na dysku google.

UWAGA! Uczulam wszystkich którzy tutaj wejdą że niektóre posty są tylko marketingiem szeptanym na co wskazuje forma posta jak i ilość postów pod autorem. Łatwo to zweryfikować wchodząc na profil użytkownika i patrząc na treść postów. Np. staszekKk, majeczka56 to ewidentni reklamiarze.

Edytowane przez doman18
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

próbowaliście kiedyś darmowych hostingów? Ja mam płatne (popularny ale nie chce reklamować - ni parzy ni ziąbi, nie mam problemów ale też strona nie jest wymagająca) a darmówki (a ponoć są, chyba ze nie i też mnie ktoś oświeci?) nigdy nie próbowałem..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...