Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Pare dni temu postawiłem system na nowym dysku SSD i od tamtego czasu co jakiś czas randomowo wyskakuje konsola cmd, mignie i znika, z systemem nic złego się nie dzieje, ale np. podczas grania minimalizuje mi gre kiedy okienko się pojawia, jest to dość uciążliwe podczas rozgrywek online.

 

Piszcie co mam dać jakie logi i z czego, bo w temacie software jestem zielony :)

 

Laptop Acer VN7-591G-793J

Win 8.1 64bit

 

i7 4720HQ

Gtx 860m

8 GB Ram Samsung

SSD Crucial MX200 250GB

 

Sterowniki aktualne i poinstalowane, więcej chyba nie potrzeba o laptopie pisać.

 

Dzięki.

Link to post
Share on other sites

Patrzyłem po google, ale podstawowe czynności zrobiłem. Co do antyvirusa nie mam nic, skan przed chwilą zrobiłem malwarebytes i jest czysto, uważam na co wchodzę i w sumie nigdy nie miałem problemów z wirusami ani innym takim.

 

Windows też jest oryginalny, śmieci od producenta nie ma, bo system kupowałem osobno.

 

Zrobiłem jeszcze raz czyszczenie rejestru CCleaner, bo miałem problem ze sterownikami od WiFi, nie wiedziałem które będą dobre, a zaś nie pamiętałem jakie wcześniej instalowałem, teraz jest na pewno czysto w rejestrze a było kilka błędów. Ale dam znać jak znów wyskoczy, czy już może problem z głowy.


Patrzyłem po google, ale podstawowe czynności zrobiłem. Co do antyvirusa nie mam nic, skan przed chwilą zrobiłem malwarebytes i jest czysto, uważam na co wchodzę i w sumie nigdy nie miałem problemów z wirusami ani innym takim.

 

Windows też jest oryginalny, śmieci od producenta nie ma, bo system kupowałem osobno.

 

Zrobiłem jeszcze raz czyszczenie rejestru CCleaner, bo miałem problem ze sterownikami od WiFi, nie wiedziałem które będą dobre, a zaś nie pamiętałem jakie wcześniej instalowałem, teraz jest na pewno czysto w rejestrze a było kilka błędów. Ale dam znać jak znów wyskoczy, czy już może problem z głowy.

Jednak dalej wyskakuje :/

Link to post
Share on other sites

Wlasnie nie, nic sie nie dzieje, najlepieij poki chyba nie jest za pozno postawie system od nowa, 20 minut roboty i bede mial spokoj, mozliwe ze to jakies go**o od razera, bo mialem podlaczona myszke podczas instalacji systemu, a pozniej pojawil sie sterownik razera nie wiem skad, ktorego nie moglem zainstalowac i pobralem kolejny, moze jakis burdel sie zrobil...

 

No nic dzieki za checi, ale to chyba najlepsze rozwiazanie, i szkoda waszego czasu.

 

Przepraszam za pisownie w tym poscie :)

 

 

Zamknij jak mozesz.

Edytowane przez Borek93
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...