Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wyskakujące okno cmd

cmd konsola windows

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Borek93

Borek93
  • SMOKIN' N' JOKIN' :]

• 36 postów
  • Miejscowość:Łódź/Bedworth

Napisano 04 styczeń 2016 - 22:32

Witam,

Pare dni temu postawiłem system na nowym dysku SSD i od tamtego czasu co jakiś czas randomowo wyskakuje konsola cmd, mignie i znika, z systemem nic złego się nie dzieje, ale np. podczas grania minimalizuje mi gre kiedy okienko się pojawia, jest to dość uciążliwe podczas rozgrywek online.

Piszcie co mam dać jakie logi i z czego, bo w temacie software jestem zielony :)

Laptop Acer VN7-591G-793J

Win 8.1 64bit

i7 4720HQ

Gtx 860m

8 GB Ram Samsung

SSD Crucial MX200 250GB

Sterowniki aktualne i poinstalowane, więcej chyba nie potrzeba o laptopie pisać.

Dzięki.

• 0

Hajs, miłość, haj - nonstop to przedawkowywać !

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10385 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 04 styczeń 2016 - 22:53

https://www.google.p...NIsWwygOk0aOIDg

• 1

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 worm

worm
  • π

• 10802 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 22:53

Masz zainstalowanego jakiegoś antywirusa? Nie zaszkodzi przeskanować profilaktycznie.

Również skan Malwarebytes Antimalware przyda się.

• 1

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

#4 Borek93

Borek93
  • Autor tematu

• 36 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 00:19

Patrzyłem po google, ale podstawowe czynności zrobiłem. Co do antyvirusa nie mam nic, skan przed chwilą zrobiłem malwarebytes i jest czysto, uważam na co wchodzę i w sumie nigdy nie miałem problemów z wirusami ani innym takim.

Windows też jest oryginalny, śmieci od producenta nie ma, bo system kupowałem osobno.

Zrobiłem jeszcze raz czyszczenie rejestru CCleaner, bo miałem problem ze sterownikami od WiFi, nie wiedziałem które będą dobre, a zaś nie pamiętałem jakie wcześniej instalowałem, teraz jest na pewno czysto w rejestrze a było kilka błędów. Ale dam znać jak znów wyskoczy, czy już może problem z głowy.

Patrzyłem po google, ale podstawowe czynności zrobiłem. Co do antyvirusa nie mam nic, skan przed chwilą zrobiłem malwarebytes i jest czysto, uważam na co wchodzę i w sumie nigdy nie miałem problemów z wirusami ani innym takim.

Windows też jest oryginalny, śmieci od producenta nie ma, bo system kupowałem osobno.

Zrobiłem jeszcze raz czyszczenie rejestru CCleaner, bo miałem problem ze sterownikami od WiFi, nie wiedziałem które będą dobre, a zaś nie pamiętałem jakie wcześniej instalowałem, teraz jest na pewno czysto w rejestrze a było kilka błędów. Ale dam znać jak znów wyskoczy, czy już może problem z głowy.

Jednak dalej wyskakuje :/

• 0

#5 worm

worm
  • π

• 10802 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 07:00

Nie jesteś w stanie zauważyć czy w tym oknie wykonywana jest jakaś operacja? Może jakiś programik coś aktualizuje w ten sposób.

• 1

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

#6 Borek93

Borek93
  • Autor tematu

• 36 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 14:09

Wlasnie nie, nic sie nie dzieje, najlepieij poki chyba nie jest za pozno postawie system od nowa, 20 minut roboty i bede mial spokoj, mozliwe ze to jakies go**o od razera, bo mialem podlaczona myszke podczas instalacji systemu, a pozniej pojawil sie sterownik razera nie wiem skad, ktorego nie moglem zainstalowac i pobralem kolejny, moze jakis burdel sie zrobil...

No nic dzieki za checi, ale to chyba najlepsze rozwiazanie, i szkoda waszego czasu.

Przepraszam za pisownie w tym poscie :)

Zamknij jak mozesz.

Użytkownik Borek93 edytował ten post 05 styczeń 2016 - 14:10

• 0

#7 worm

worm
  • π

• 10802 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 14:14

Ok. na razie zamykam. Jak coś, daj znać wrócimy do tematu.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cmd, konsola, windows

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych