Skocz do zawartości

Fajne gry na słaby komputer!!!


Recommended Posts

CoD 1/UO/2

HL1, HL2 + epizody + mody (bardzo duuużo dodatkowych map)

Quake Live

Doom 3

Killing Floor

Splinter Cell

Painkiller + dodatek battle out of hell

Portal

MoH:AA

ST.A.L.K.E.R

007 Nightfire

Rochard

 

@up, przy tym procku to raczej integra intela :banan:

Link to post
Share on other sites

Dodam do wypowiedzi braxi'ego że seria stalker ma 3 części (+ lost alpha) a każda z nich ma multum modów.

Niektóre usprawniają rozgrywkę (misery mod), dodają bronie/pancerze, a niektóre całkowicie zmieniają fabułę (patrz stalker ClearSky wojny frakcji)

Link to post
Share on other sites

Gdzie wam na atomie ruszy seria stalker jeszcze na modach jak wojna frakcji który mi zajeżdża to co mam w stopce ? Nawet HL 2 to już przesada. To na serio jest SŁABY komputer, podejrzewam jakiś netbook, na tym to polecam baldursy 1 - 2, icewindy, Arcanum, coś co nie potrzebuje w ogóle mocy obliczeniowej, diablo 2, starcraft 1, warcraft 3, odśwież sobie klasyke na tym kompie

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Kup sobie "Legendy RPG" Masz kilka super fajnych gier za niecałe 20zł  :) Może jeszcze Diablo, Diablo II, Fallout, Fallout 2(przyznaję bez bicia że w fallouty nie grałem) :) Pamiętam jeszcze jak byłem mały to miałem demo gry "Jagged Aliance 2" Bardzo mi się podobała chociaż nawet nie wiedziałem o co w niej chodzi :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Klasyki takie jak

Heroes 3

Diablo 2

Age of Empires

Muszę przyznać,ze gry te wciągały mnie jeszcze bardziej niż jakieś skomplikowane gry rpg obecnie.... Poza tym polecam zajrzeć sobie na tę stronę. Jest to strona z wirtualnymi grami na przeglądarkę. Jak jestem po pracy to dwa czy trzy razy w tygodniu lubię sobie tam usiąść oraz w coś sobie pograć ( na początku graj w darmowych pokojach). 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...