Skocz do zawartości

[Recenzja] HyperX Cloud obiektywnym okiem


Recommended Posts

Akcesoria, akcesoriami, ale traktuję je jako zbędne gadżety. Wielu osobom się przyda coś takiego, ale dla mnie nic nie zastąpi zwykłego kabla bez zbędnych bajerów, które mogą wprowadzać zakłócenia w przewodniku.

 

W najbliższym czasie dorwę HMC631 wtedy będę mógł coś więcej napisać. Słuchawek z pilotem dosłownie nie znam, no mi raz się zdarzyło kupić Philips SHL5905GY, one miały potencjometr przesuwny i swoją drogą strasznie badziewny kabel, ale grały naprawdę dobrze, jak na 180zł z promocji.

Link to post
Share on other sites

FeX - Ta seria SHL5xxx od Philipsa ogólnie jest dobra, miałem okazję przesłuchać tańszych 5205 i 5605 i w swoich cenach były bardzo OK :). Szczególnie, jeżeli weźmiemy marketowy poziom. W ogóle mam wrażenie, że ostatnio Philips całkiem fajnie radzi sobie w audio, z całego tego marketowego syfu jest jednym z niewielu na poziomie.

Link to post
Share on other sites

To te same słuchawki, tylko do wersji II dodawana jest lipna karta, niewarta uwagi.

 

Po czasie słuchania Pro80 mogę powiedzieć, że chyba jednak bardziej mi się podobają Takstary. Ostrzejsze, bardziej analityczne brzmienie lepiej mi się wpasowuje do elektroniki :) Szkoda, że pady są przeciętne, nieco gorsze wykonanie, ale dźwiękowo, po prostu dzieje się.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Te pcheły od chińczyków - VE MONK, już to pisałem, ale pisać dalej będę - grają, jak porządne słuchawki za 300-400zł.


Trudno dostępne, ale 5$ + ship to cena komicznie niska.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

O same posty nie chodzi, bo to potrafi każdy.

 

Jak kupię więcej, to się podzielę.


Na razie nabyłem tylko 2 pary, a mogłem więcej :/ Z czego rezerwację na drugą parę już miałem wcześniej u kumpla. Najchętniej bym mu ich nie wysyłał :P

Link to post
Share on other sites

bleck55 przeżyłem już wiele hypów, na różne słuchawki i sprzęty, które często okazywały się nieciekawe albo hype był przesadzony, a same słuchawki były świetne dla niewielu indywidualistów.

 

Muszę przyznać, że ten hype jest inny niż wszystkie moje poprzednie, bo jeszcze nigdy za 5$ nikt nie zaoferował tak wiele. Chwalą się, że nikt im nie podskoczy, no i mają rację...

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

500$ to nie jest standardowa cena. Sprzedają je cały czas za 5$, tylko mają tak ograniczone ilości, że muszą wprowadzać pewne ograniczenia wśród kupujących.


Gdy zgłosisz się do nich i pozytywnie rozpatrzą wiadomość, to zmieniają cenę w zamówieniu na włąściwą cenę 5$ + ship


W czasie, gdy dostępna jest tylko cena 500$ słuchawki są niedostępne, po prostu.

Link to post
Share on other sites

Nie kupisz ich tak po prostu. Sprzedawca chce, aby każdy kupujący był użytkownikiem jakiegoś forum audio, właśnie ze względu na tak małą ilość oraz pewnie fakt, że przez użytkowników takiego forum dobre wieści o pchełkach szybciej się rozejdą :)

 

Poza tym, wypuścili w styczniu 100sztuk, które sprzedały się w kilka godzin. Ja zamawiałem jeszcze w grudniu chyba.

 

Jeśli chodzi o pchełki to ja lepszych nie znam od VE MONK, a słuchałem MX980 oraz MrZ Tomahawk, które uważane są za jedne z najlepszych.

 

Właściwie to miałem kupić jedne lub drugie, ale na szczęście sporo taniej kupiłem VE MONK :)


Naprawdę nie wiem, jak oni to zrobili, ale te pchełki są niesamowite. Wiele w życiu słuchawek miałem/słuchałem, miałem do czynienia z najwyższym high-endem i raptem kilka słuchawek robi na mnie takie wrażenie, jak te małe skurczybyki :)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Czyli w praktyce zwykły śmiertelnik nie ma szans ich dostać. Szkoda. 40zł (wliczając przesyłkę) za słuchawki to nie dużo, zwłaszcza jeśli są tak dobre jak mówisz.

 

EDIT:

FeX dałoby się takie zamówienie ogarnąć poprzez Ciebie? Bo jak widzę Ty łapiesz się na to "bycie użytkownikiem jakiegoś forum audio". Jak wyglądałaby sprawa?

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...