Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam moja wieś otrzymała prawa miejskie co się z tym wiąże zaczęli kłaść światłowody aktualnie mam radiówkę jest tragiczna,masakra, internet od firmy Inea już jest dostępny ale i tak mam u mojego dostawcy jeszcze umowę na rok wszystko więc nic mi po tym, ogólnie fajnie ciesze się że światłowody ale jak zobaczyłem opinie firmy "inea" to oczy zaczęły mnie boleć :| miał lub ma ktoś z nimi do czynienia? Podobno będzie jeszcze 1 dostawca ale nie mam pojęcia kto nie wiem nawet gdzie to sprawdzić powiem krótko spodziewałem się jakiejś Netii 

Edytowane przez Nowaj
Wulgaryzmy
Link to post
Share on other sites

Ja mam od ponad roku i jestem zadowolony.

Place dużo mniej niż u poprzedniego dostawcy (Netia) a internet mam ponad 40 razy szybszy (250Mb).

Nie zrywa połączenia, co przy kablu telefonicznym działo się dosyć często.

 

Jedyne co bym zmienił to zmniejszył bym prędkość internetu przy obniżeniu rachunku :)

Link to post
Share on other sites

Ile płacisz też przez światłowód? A jak z pingiem ?

 

Edit; dobra 150 zł no trochę jest ja bym wziął 15 mb za 50 zl i tak trochę wołają aktualnie mam 7,5 mb/s za 50 zl i wieczny ping tysiąc a przesył 2-3 mb jedynie w nocy idzie korzystać z neta ale kogo to obchodzi... 

Edytowane przez kuba10010
Link to post
Share on other sites

Ja płace za 250Mb 49,90zł bo jak podłączali to była taka promocja, u Ciebie też pewnie jak położą światłowody to będą chodzić po domach z jakąś ofertą. 

Pingi mam bardzo dobre, nigdy nie mam problemu z pingami w cs nawet gdy znajomi na serwerze mają ponad 100pingu ja zawsze mam ok 30.

Link to post
Share on other sites

Ale i tak mam jeszcze rok umowy u mojego dostawcy więc nic mi po tym dopiero za rok, jeszcze jakieś osoby chciałby się wypowiedzieć na temat tego internetu ? Potrzebuję jak najwięcej opinii a najbardziej co mnie interesuje to ping 

Edytowane przez kuba10010
Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

Wszystko jest dobrze jak starają się pozyskać klienta. W momencie awarii bardzo długi czas oczekiwanie na technika. W 21 wieku przy płaceniu za rachunki niemałych pieniędzy czas oczekiwania na technika to 4 dni przez cały weekend. Na infolini może i mili ludzie ale nic ci nie pomogą. Jestem związany z nimi umową lecz po zakończeniu rezygnuję. Więc zastanów się zanim podpiszesz z INEA umowę. Mieszkam w bloku i podczas podłączenia kablówki został mi odcięty sygnał telewizji zbiorczej bo panowie podłączyli się wykorzystując przewód który był oryginalnie zamontowany w ścianie i teraz nie mam też telewizji analogowej. Czyli nie korzystasz z ich usług to nie masz telewizji wcale.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Też mam od Inei internet +tv  i jestem zadowolony a co do opini negatywnych za bardzo bym sie tym nie kierował , zazwyczaj to konkurencja lub osoby posiadające stary sprzet a myslą ze zrobią z tego rakiete , mi sie raz zdazyła awaria a powodem byl nagły skok napiecia więc wina u dostawcy energi,

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...