Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, mam problem z kilkoma grami, ale zaczniemy z RUSTem :)

 

Gra: RUST

Platrforma: STEAM

Rodzaj błędu: Brak fpsów :/

 

Drivers: Tu jest problem, poprzednio miałem Catalyst Control Centrum czy coś takiego, pobrałem ze strony AMD autodetectutlity, wszystko samo poszło, było dobrze. No, ale teraz AMD coś namieszało, autodetectutlity coś pobiera dosłownie 2 sekundy, ale niczego nie instaluje. Wybrałem ręcznie model karty, pobrałem sterowniki, zainstalowałem i ZONK, 20 fps w cs go :) Odinstalowałem i bez nich mam 160. Coś jest ewidentnie nie tak :/

SO: Win 7 64bit.

CPU: Phenom 9550 (4x2,2)

GPU: Radeon HD 3870 (mam też dostęp do HD 4850, która lepsza ? :) )

PSU:  AmacroX Warrior 450w

MOBO: Gigabyte GA-MA790X-DS4

RAM: 4gb (2x1gb & 1x2gb)

SOUND: integra

Roździałka: Niezależnie, na najniższej dalej to samo :/

 

Więc tak: mam bardzo mało fpsów, mimo spełnienia minimalnych wymagań, oraz nie mam textur ziemi.

Na początku po 10 fps, po jakichś 10 minutach do 25 skacze, ale ciągle skacze, grać się nie da :/

Drugi problem to brak tekstur ziemi, nie wiem czemu, wszystkie ustawienia minimalne, mimo, że niektórym na dużo słabszym sprzecie działa na średnich. 

Kolejny problem to karta graficzna, podałem dwa modele wyżej, obecnie mam włożoną tą pierwszą, gdyż na tej drugiej nie mam FPS w cs go :/

Po każdej zmianie karty, windows pobiera sterowniki, kilka resetów i śmiga, lecz jest taki problem, że po zmianie karty na obu mam po 160fps, i nie skacze, ale ścina i to bardzo wyraźnie, nie da się grać. Zrobiłem kolejnego formata, ciągle na pierwszej karcie, i nie zmieniam chwilowo bo nawet jak na chwile wrzuce tą drugą to znowu trzeb formatować, bo grać się nie da :/ Windowsowi pozwoliłem zrobić wszystkie aktualizacje, dosłownie wszystkie, bo wcześniej myślałem, że to tego wina. Nie mniej jednak w CSie jest dobrze, ale z RUSTem problem, spędziłem nad nim 40 minut gry, a to głównie na zmienianiu ustawień itp.  Nie chce przekroczyć 2 godzin jeśli gra nie będzie działać, bo mogę ją zwrócić. Jak uruchamia na początku się grę, mam też dwie opcje do wyboru: Zagraj w RUST, i RUST directX 9, jeśli uruchomie na pierwszej opcji to po wejściu na jakikolwiek serwer odrazu wywala mi grę, bez żadnego crasha, po prostu się wyłącza. Dlatego gram na tej drugiej opcji. 

http://i.imgur.com/Ra44A1B.pnghttp://i.imgur.com/NlEagQf.png


Dla tego czyja pomoc okaże się pomocna w sprawie RUSTa czeka nagroa - gra za 10 euro na steam.

Link to post
Share on other sites

siema!!

 

co do twojego problemu  z teksturami ,sprawdz spójność plików  gry poprzez biblioteka rust właściwości i tam masz w jakieś zakładce

jeżeli to nie pomorze to  pliki  od tekstur można wpakować nowe od osoby posiadającej tą gre  ale takiej której ta gra działa bo po prostu pliki gry są nie tego  

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...