Skocz do zawartości

Cooler Master - jak z jakością wykonania?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez grzegorz01,

Recommended Posts

Potrzebuję obudowy do domowego zestawu na płycie mATX funkcjonującego bez niezależnej karty graficznej i bez rozbudowanego chłodzenia CPU, więc może być w miarę kompaktowa, ale nie musi. Jedyne warunki to, że ma być solidnie wykonana i prosta wizualnie.

 

Zainteresowała mnie Cooler Master Elite 311 -  http://www.morele.net/obudowa-cooler-master-elite-311-basic-niebieska-bez-zasilacza-rc-311b-bkn1-411910/

 

Nie znam nikogo kto jej używa, a na forum na temat tych obudów praktycznie brak informacji. Czy ktoś miał styczność i może powiedzieć jak z jakością wykonania? Wiem, że w tej cenie mogłaby mieć pomalowany środek tak jak Cooler Master N200 NSE-200, ale to mi nie przeszkadza.

 

Biorę też pod uwagę inne takie jak: BitFenix Neos, Zalman T4, Raijintek Arcadia, Corsair Carbide, Fractal Design Core 1000, 1100 lub 3300, SilentiumPC Brutus M20. Nie ustalam jakiegoś limitu cenowego, bo to kupuję na dłużej, ale nie chcę też bez sensu kupować czegoś, co w tym zestawie jest zbędne.

 

Jakiś czas temu zamówiłem SilentiumPC M20, ale zamówienie nie zostało to zrealizowane.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Moim zdaniem też nie są piękne, ale są w środku, więc widzieć je będę tylko podczas montażu i czyszczenia. Ustawienie budy jest takie, że widać głównie boczną ściankę i trochę panel przedni, dlatego preferuję modele bez przetłoczeń itp. Tylko nigdy poza wentylatorami nie widziałem na żywo nic tej firmy i nie wiem, jak z jakością, a teraz mnóstwo firm wypuszcza straszne buble, których za darmo nie warto nawet brać.


Zdecydowałem się ostatecznie na Zalmana. Dziś przyszła.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...