Skocz do zawartości

Czy będzie to wybór w sam raz?


Recommended Posts

Ok czyli ogólnie po odpaleniu laptopa windows + sterowniki z strony msi i nvdii i odrazu grac tak? nie robic windowsa update? bo czytalem opinie ze to spowalnia wydajnosc ale zwieksza zabezpieczenia, wiec wole raczej miec wydajnosc to jest cytat jednego komentarza:

wszyskie tego typu uaktualnienia jak wiem z autopcji poprawiają abezpieczenia i łatają dziury w Windows, ale powodują przy tym duże zamieszanie np.
-zwalniają pracę komputera,
- zmiejszają jego wydajność,
-programy chodzące w cześniej częśto nie działają.

 

Czyli ogólnie pominąć całkowicie windows update zgadza się?

Edytowane przez teku12
Link to post
Share on other sites

Sama nazwa mówi aktualizacje systemowe na pewno będą kolejne 

Domyślnie aktualizacje są włączone w systemie pobiorą się same i zainstalują objawy to komunikat i podczas zamykania systemu licznik postępu instalacji 

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Ok bardzo ci dziękuję czyli po zrobieniu tych 3 rzeczy nic nie musze klikać tylko czekać aż zaczną mi sie aktualizacje robić, i będę mógł dostrzec, że się robią wyłączając system?

 

I directx 11 bede musial sam pobrac? czy bedzie pobraniu po zainstalowaniu windowsa

Edytowane przez teku12
Link to post
Share on other sites

A czy aplikacje Windows Update mozna usunac? bo skoro nie musze aktualizowac bo nie zmniejszy to wydajnosci to jest mozliwosc usuniecia tego?

ps. temat ogolnie do zamkniecia ale podsumowujac jak bys mi odpowiedzial bo zebym w przyszlosci nie musial kolejnego zakladac to chce odrazu wszystko wiedziec. Czyli ogolnie po rozpakowaniu lapka w moim interesie jest zainstalowac system sterowniki i windows update moge wywalic bo mi potrzebny nie bedzie bo nie zwiekszy mi on wydajnosci. I tylko tyle pozostaje do zrobienia? mozna potem juz normalnie korzystać z internetu, grać itp. wszystko robić

Edytowane przez teku12
Link to post
Share on other sites

A czy aplikacje Windows Update mozna usunac? bo skoro nie musze aktualizowac bo nie zmniejszy to wydajnosci to jest mozliwosc usuniecia tego?

Nie nie można, co najwyżej można ją "wyłączyć" jednak nie jest to zalecane. Zgaduję że jesteś całkowicie nowy do tego wszystkiego ?

Link to post
Share on other sites

Zgadza się nowy i ja chce zeby moj sprzet wyciagal jak najwiecej fpsow w grach. A czytalem okolo 3 posty ze po aktualizacji windows update zaczal komputer mulic i windows do przeinstalowania. Wiec nie wiem czy jak ja bym zrobil windows update to czy podniesie to wydajnosc mojego laptopa? czy pogorszy

Link to post
Share on other sites

Mam zainstalowane nic nie muli ale zdarza się że MS coś namiesza i jest problem 

 

Jesteśmy ludźmi więc wszystko możemy z***** taka natura AMD wypuszcza wadliwe sterowniki Nvidia też robi to więc i MS 

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/32/0k/cx/agc6ku.jpg

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Czyli mam rozumieć, że jak mam oryginalnego windowsa 10 home to jak zrobie windows update to nie obniży to mojej wydajności i tyle samo fps bede mniej wiecej wyciagac niz przed aktualizacja?

Edytowane przez teku12
Link to post
Share on other sites

Tak aktualizacje łatają tylko luki w oprogramowaniu MS jedyne co może przymulać system to Defender windows ale on działa tak samo jak każdy antywirus nawet gorzej bo działa ale nie łapie wszystkiego i nie zamula systemu jak niektóre antywirusy 

 

Na razie nie mam żadnych problemów z Win10 

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Ok czyli jak już przystanie mi to robić to mogę śmiało aktualizować windows update nie bojąc się, że przez to coś się zepsuje i już 300 fps może nie być?


Chociaż po przemysleniach windows update instaluje tez sterowniki? to jak pobiore stery ze strony producenta to chyba windows update bedzie zbedny


Dobra mam ostatnie pytanie bo jak widac w tym laptopie ktorego kupuje http://www.x-kom.pl/p/263975-notebook-laptop-173-msi-gt72-dominator-pro-i7-6700hq-16gb-5121000-gtx980m.htmlnie ma windowsu ale tego windowsa kupuje osobno i jak go zainstaluje to jak widac ten laptop ma funkcje np. shift ze fn+f7 oraz programy nvidia g-sync , xsplit, oraz jakis jeszcze jeden program do ustawiania itp, steel series engine 3 itp. itd. I czy jak zainstaluje windowsa to te programy znikna ? czy beda dalej

Link to post
Share on other sites

Przecież taka konfiguracja jest nieopłacalna...

 

Jak zainstalujesz już system, to następnie dodatkowe oprogramowanie. Jeżeli nigdy tego nie robiłeś, to kup system w tym samym sklepie, poproś pracownika sklepu o jego instalacje, jak i instalacje dodatkowego (tylko niezbędnego) oprogramowania. W ten sposób otrzymasz 'gotowca'.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Windows to system operacyjny a programy instaluje się w systemie bez systemu masz nie zainstalowane programy.

 

A laptop który kupujesz nie ma zainstalowanego systemu proste jak *******enie 

 

Programy te instalujesz po zainstalowaniu windows 

 

PS ile masz lat i iloraz inteligencji :)

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Tak to nie była obraza tylko dopytanie o wiek może trochę za bardzo sarkastyczne ale taki jestem 

 

Kody aktywacyjne na kuponie do pobrania program z neta

 

Laseczki lubią nie grzecznych i wygadanych łobuzów 

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Super rada co do lasek teraz na pewno beda wszystkie moje bede mowil wprost co mam ochote z nimi zrobic a na koncu je zostawic.

Wracajac do tematu czyli musze z neta pobierac i wykorzystywac kupon ktory dostane do laptopa z kodami? tych programow nie bedzie na plycie ktora jest dolaczona ze sterownikami i moze by tez byly programy? czy raczej nie jak myslisz i ps jak na tym laptopie czytasz np takie cos: 

Technologia True Color
Sześć trybów działania

Zoptymalizowaliśmy ustawienia trybów dla 6 różnych scenariuszy użycia

i to nie jest żaden program to jak zainstaluje windowsa to będzie to działać tak czy srak ?

Link to post
Share on other sites

Tym trzeba się pobawić 

 

Na wypasionych płytach Asusa była jedna płyta ze sterownikami i softem razem z 3DMarkiem czyli jedna płyta nie wyklucza tych programów dodatków mogą być na jednej DVD 

 

Dostaniesz sprzęt zainstalujesz wszystko to będzie wiadomo 

 

http://static.pokazywarka.pl/bigImages/1162087/7253967.jpg?1451749941

 

http://static.pokazywarka.pl/bigImages/1162087/16560393.jpg?1451749941

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

a z tymi technologiami:

Technologia True Color
Sześć trybów działania

Zoptymalizowaliśmy ustawienia trybów dla 6 różnych scenariuszy użycia ( to jest opis przykladowej technologi ktora jest w tym laptopie tak jest napisane na tej stronie gdzie kupuje)

i to nie jest żaden program to jak zainstaluje windowsa to będzie to działać tak czy srak ? czy ta technologia tez bedzie na plycie itp.


  Ok pytanie podsumowywujące i wszystkie problemy i pytania moje został rozwiązane. Jeśli ściągne te sterowniki ze strony producenta , zaktualizuje windows update, i oglądalem filmiki z unboxingu i sa 2 płyty i 1 płyta ma gaming center wiec chyba programy gamingowe, i jak pobiorę sterowniki, zaktualizuje, i te programy gamingowe pobiorę, to na niskich ustawieniach w cs:go powinienem 300 fps wyciągać zgadza się?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...