Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam zamówiłem częsci do komputera w sklepie esc , chciałem sobie sam to złożyć , ale okazało sie że oni tam sami to montuja bo zamówiłem przez opcje stwórz zestaw. I moje pytanie jest takie czy mogą mi zamontować dać używane części? Jak rozpoznać czy te części sa na pewno nowe?

Link to post
Share on other sites

Kupiłeś nowe to nowe dostaniesz sprawdzić możesz tylko dysk on będzie pokazywał w programach jak długo działa reszty nie sprawdzisz bo nie ma takiej opcji 

 

Jak będziesz miał GW na podzespoły z osobna każdy to możesz być spokojny. Używane podzespoły miały by zaniżone GW

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Esc prowadzi sprzedaż tylko nowych części, nikt nie będzie się bawił we wkładanie używek. Sam u nich zamawiałem swój ostatni zestaw i mam tylko pozytywne odczucia. Wydaje mi się, że jak napiszesz im że chcesz zestaw w częściach to taki właśnie wyślą.

Link to post
Share on other sites

Ja również zamówiłem w sklepie ESC komponenty poprzez wybór opcji "stwórz zestaw" i mimo iż obudowę zakupiłem w innym sklepie (nie było w ofercie Define S), to wystosowałem mailowo odpowiednią informację, że proszę o wysyłkę fabrycznie zapakowanych komponentów, ponieważ komputer zamierzam składać samodzielnie. Autorowi tematu polecam uczynić podobnie.

 

Tak na marginesie, dotychczas kontakt ze sklepem mam bardzo dobry, prawdopodobnie otrzymam rabat na wysyłkę, tak więc żywię nadzieję że będę zadowolony jak większość tam kupujących.

Link to post
Share on other sites

A czy po zamówieniu zestawu z systemem np win 10, komputer ma wgrywane najnowsze sterowniki, etc.- wszystko skonfigurowane od a do z?

Czy wysyłają tez pudełka po poszczególnych komponentach, jeśli kliny ma takie życzenie?

Myślałem, aby złożyć komp w morelach, ale w esc wychodzi to troszkę taniej, zwłaszcza przy darmowym złożeniu i wysyłce...

Czyli nie ma się czego obawiać?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jak masz gwarancję na podzespoły, to nie ma co przeżywać, mi jak złożyli ostatnio nowy komputer, poprosiłem o dodanie wszystkich pudełek po podzespołach i tak też otrzymałem wszystkie, sprawdzałem jak złożyli komputer, bajka kabli prawie w cale nie widać :), w moim wypadku bardzo szybko złożyli mi komputer, tyle, że ja kupowałem za pobraniem, przelewem pewnie dłużej.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witajcie,

 

Najprawdopodobniej będę w tym tygodniu składał kompa z powyższego sklepu, tak jak czytam Wasze opinie to jestem na 99 % przekonany do tego sklepu, jest to pierwszy komputer, który kupuje za swoją kasę więc troszkę nerwy są:P Nie ma sie czego bać? A jeszcze kwestia windowsa, jak kupie od nich system to jest też szansa, że mi go zainstalują i komp przyjdzie do mnie po prostu na chodzie :)?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...