Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najlepsza gra 2015 roku na PC


Najlepsza gra 2015 roku   

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz najlepszą grę 2015 roku na PC

    • Assassin's Creed Syndicate
    • Battlefield Hardline
      0
    • Batman: Arkham Knight
    • Cities: Skylines
    • Call of Duty: Black Ops III
    • DiRT Rally
    • Dying Light
    • Dragon Ball Xenoverse
      0
    • Evolve
      0
    • Fallout 4
    • FIFA 16
      0
    • Grand Theft Auto V
    • Hotline Miami 2: Wrong Number
      0
    • Heroes of the Storm
    • Her Story
      0
    • Life is Strange
    • Mad Max
      0
    • Mortal Kombat X
    • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
    • Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
      0
    • Ori and the Blind Forest
    • Pillars of Eternity
      0
    • Pillars of Eternity: The White March Part I
      0
    • Star Wars Battlefront
    • Underrail
      0
    • Undertale
    • Wiedźmin 3: Dziki Gon
    • Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia
    • Wolfenstein: The Old Blood
    • Rainbow Six: Siege
    • Just Cause 3


Recommended Posts

http://imgup.pl/di/0AYW/1.jpg

 

Rok 2015 dobiegł końca, był to niesamowity rok obfitujący w szereg świetnych premier. Komputery ledwo wyrabiały przy niektórych grach ale frajda była niesamowita. Najbardziej pomyślna była w mojej ocenie pierwsza połowa roku gdzie otrzymaliśmy w ręce długo wyczekiwane gry (w tym mój ukochany Wiesiu :P), później było trochę słabiej, gdzie m.in. pecetowa wersja Batmana Arkham Knight zagrała niektórym trochę na nerwach ale w okresie jesienno-ziomwych znowu otrzymaliśmy kilka ciekawych pozycji.

 

Która pozycja w waszej ocenie zasługuje na miano gry roku? Głosujcie ;)  Możliwe że zapomniałem o jakiejś znaczącej grze 2015 roku więc jeśli ktoś ma jakieś sugestie pisać w postach poniżej ;) Można oddać głos na 3 pozycje z listy. 

 

Głosowanie potrwa do końca stycznia 2016r.

 

Podobnie jak to miało miejsce rok temu, spośród wszystkich głosujących maszyna losująca wybierze zwycięzcę który będzie mógł wybrać sobie jedną grę z powyższej listy. Gra zostanie dostarczona pod wskazany adres  ;)

 

Powodzenia  8-)

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/SEgSNnd.png

 

Dla mnie wybór jest oczywisty - Wiedźmin 3: Dziki Gon.

 

Po skończeniu gry nie mogłem wyjść z podziwu dla skoku jakiego dokonał CD Projekt RED w swojej stosunkowo krótkiej karierze deweloperskiej - trzy gry wydane w czteroletnim odstępie, które znacząco różniły się od siebie nie tylko wykorzystaną technologią, ale przede wszystkim rozmachem i ambicją, którą mam wrażenie dopiero przy okazji tej cześci zaspokojono w takim stopniu o jakim zawsze marzono podejmując się przeniesienia niezwykłego świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego na format gry. 

 

To jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Rozpoczynając ją czułem, że będzie to niesamowita podróż i moje oczekiwania zostały spełnione. Każdy aspekt tej produkcji jest dla mnie najwyższej jakości - świat, dialogi, muzyka, fabuła. 

 

Kiedy już dawno, dawno temu zabierałem sie po raz pierwszy do czytania sagi nie spodziewałem się, że kiedykolwiek będe mógł zagrać w grę, która dostarczy mi równie silnych emocji co książka, a jednak się to stało za co zawsze będę wdzięczny CDPR.

 

P.S. W ankiecie warto byłoby zamieścić takie gry jak Undertale (moje #3) oraz Fallout 4 (mimo, że ta pozycja zupełnie nie przypadła mi do gustu). 

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

To powinno wyglądać tak :wariat:

1. Wiedźmin 3: Dziki Gon
2. 
Wiedźmin 3: Dziki Gon
3. Wiedźmin 3: Dziki Gon
4. 
Wiedźmin 3: Dziki Gon
5. 
Wiedźmin 3: Dziki Gon
6. 
Wiedźmin 3: Dziki Gon
7. Wiedźmin 3: Dziki Gon
8. Wiedźmin 3: Dziki Gon
9. Wiedźmin 3: Dziki Gon
10. Wiedźmin 3: Dziki Gon
11. Wiedźmin 3: Dziki Gon
12. Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serce z Kamienia
....
 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

powinna być opcja oddania np 3 głosów i DLC nie powinny być wliczane, jeśli gra była wydana w tym samym roku [np wiedźmin 3]

 

co do mojej topki:

1. Wiedźmin 3

2. Life is Strange

3. Assassin's Creed Syndicate i Dying Light ex aequo

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie: 

1. Grand Theft Auto V - Klasyk, ponad 200h (tylko single) spędzonych w tej gierce o czymś już świadczy ;).

2. Dying Light - Parkour + zombiaki? Miód malina.

3. Cities Skylines - tą pozycje zawdzięcza tylko i wyłącznie przez możliwość dogrania modów, inaczej gra była by mocno średnia.

 

Może w tym miesiącu uda mi się pyknąć w hotline miami 2 i life is strange.

Edytowane przez Siwersus
Link to post
Share on other sites

Ankieta jest trochę dwuznaczna : wybieramy swoje osobiste najlepsze gry roku czy ogólnie ???

 

Dlatego moja odpowiedź jest też dwuznaczna:

 

Gry PC singleplayer (według mojej preferencji): SOMA, Kholat

 

Gry PC multiplayer (według mojej preferencji): Rainbow Six Siege, Star Wars Battlefront

 

Gry PC (za całokształt twórczości, czyli takie które niekoniecznie są moimi ulubionymi ale oddaje głos ze względu na szacunek):

Grand Theft Auto 5, Wiedźmin 3, Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain

Link to post
Share on other sites
Ankieta jest trochę dwuznaczna : wybieramy swoje osobiste najlepsze gry roku czy ogólnie ???

 

Ankieta ma na celu wybranie gry która Twoim zdaniem okazała się najlepsza w 2015r. i w/g Ciebie zasługuje na miano gry roku. Początkowo była możliwość wyboru tylko jednej gry z powyższej listy ale po namyśle i sugestiach postanowiłem to rozszerzyć do 3 wyborów. Skłoniło mnie do tego to iż w zeszłym roku było sporo naprawdę świetnych gier i wskazanie tej jednej jedynej może nie być takie łatwe i tak oczywiste :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Trzeba było go dać w końcu wyszedł w tamtym roku :P


Pora na ogłoszenie wyników, trochę się to przedłużyło ale bywa :P Tak więc ostateczne wyniki wyglądają następująco :

 

 

1.  Wiedźmin 3: Dziki Gon + dodatek Serca z kamienia 

 

2.  Grand Theft Auto V

 

3.  Dying Light 

 

 

Teraz kilka słów wyjaśnienia dlaczego tak a nie inaczej. Drugie miejsce teoretycznie powinien zająć dodatek Serca z kamienia jednak z racji tego iż jest to dodatek do W3, postanowiłem dołączyć go do pierwszego miejsca a na drugim umieścić pełnoprawny tytuł w tym wypadku jest to GTA 5 ;)

 

Cieszy fakt iż w pierwszej trójce znalazły się dwie świetne, rodzime produkcje: W3 oraz DL. Polskie gry w ostatnich latach coraz bardziej wyróżniają się na tle światowej konkurencji. Polacy robią nie tylko świetne ale i bardzo przystępne cenowo gry. Dodatkowo pokazują światowym gigantom jak należy robić dodatki do gier, pokazało to choćby CDP Red na przykładzie dodatku Serca z kamienia czy choćby ostatnio Techland wypuszczając The Following. Oby tak dalej ;)

 

Teraz pora na ogłoszenie zwycięzcy konkursu na Grę roku 2015r. Został nim drVanSteiner. Dzisiaj skontaktuję się ze zwycięzcą, który wybierze grę dla siebie ;)

 

Dziękuje wszystkim za udział w konkursie i Va faill ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...