Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Benchmark.pl


Recommended Posts

 

 

1. E-mail to dana osobowa.
 nie zawsze, jeśli chcesz być dokładnym. Oraz musza mieć dowód że wyciekły, jest tylko podejrzenie, bo kto by same hasze kradł.

 

 

 

2. Nie dostałem żadnego e-maila od benchmark (tak samo z tego beznadziejnego forum).
To napisz do redakcji i spytaj się czemu nie dostałeś.  

 

 

 

4. Hasła powinny być natychmiast wszystkim zresetowane, a nie admini siedzą i dłubią w nosie.
Tu akurat nie ma za bardzo obrony, czemu nie mieli takich mechanizmów, lub ich nie użyli... 

Być może ze względu że same hasze, nie pozwolą na zalogowanie (o ile ktoś nie ma identycznego loginu).  

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.12.2020 o 23:32, Obiektor napisał:

Witam. 

Zauważyłem że od pewnego czasu na stronie głównej benchmarka nie mogę zaktualizować swojego pc i starego tez nie widać poza nazwa, co to może być?

 

potwierdzam, w 'mój profil' jest pusto pod mój sprzęt, a kiedy wchodzę w 'jak inni widza mój profil' jest tylko po prawej nazwa zestawu, nie da się rozwinąć ani nic

 

1.thumb.jpg.9e6e96dccf4cddc2a320677b38f0119b.jpg2.thumb.jpg.c08271c7706fd5d49669a291b84d7135.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
W dniu 16.09.2022 o 08:41, Marucins napisał:

Przejęcie serwisu przez WP ubogaci stronę jak zrobiono to z dobreprogramy.pl - reklama na reklamie.

Reklamy, to akurat mały pikuś przy tym, jak dobreprogramy zanurkowały w dół pod względem merytorycznym, do tego niektóre tytuły brzmią jak te ze szmatławych tabloidów :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Czy tylko u mnie te nowe pełnostronicowe reklamy przy przechodzeniu np. na kolejną stronę wątku są jakieś uszkodzone/niedorobione? Nic się nie dzieje, reklama nie znika, nie ma żadnego ładowania zawartości strony ani buttona żeby zamknąć. Sprawdzałem na czystej przeglądarce w robocie (Edge) i w domu na Firefoksie z powyłączanymi wszystkimi blokerami, czystej przeglądarce Chromium i Defaultowej dla środowiska Gnome. Testowo sobie sprawdziłem jak ten cały chlew wygląda bez blokad i wygląda na to że nie dość, że nasrali wszędzie reklam od WP to jeszcze nie działają one prawidłowo.

 

EDIT.

Teraz to w ogóle nawet ta reklama się nie ładuje, jest po prostu pasek na reklamę bez zawartości. Reszta reklam ładuje się normalnie. W załączniku screen z Chromium.

Zrzut ekranu z 2023-02-06 18-29-36.png

Edytowane przez 40rozbojnik
dodanie screena
Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...

U mnie też coś się dzieje z czcionką w FF3, wydaje się być większa niż zwykle nie ruszałem nic w ustawieniach, więc to dziwne czcionka wygląda teraz dziwnie i to trochę psuje odbiór newsów może to jakiś bug w najnowszej wersji przeglądarki, bo sam nic nie zmieniałem mam nadzieję, że to tylko chwilowe i szybko się naprawi może sprawdźcie, czy u was też tak samo, czy to tylko mój problem czekam na wasze spostrzeżenia i może ktoś ma pomysł, jak to naprawić

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...