Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Benchmark.pl


Recommended Posts

Witajcie!

 

Postanowiłem założyć zbiorczy temat, bo wciąż pojawiają się jakieś nowe tego typu topici. Padnie pytanie,odpowiedz i temat zamkniety a forum się zaśmieca. Więc jeśli macie jakieś problemy z serwisem, nie możecie się zalogować itp, piszczcie tutaj. Wszystkie istotne problemy zbierzemy w jedno miejsce, odp też i może powstanie jeszcze z tego jakiś poradnik dla majacych problemy z benchmarkiem ;)

 

 

Mi dziś sie coś takiego pojawiło i na szczęscie szybko znikło:

http://img15.imageshack.us/img15/3462/bladr.jpg

 

a teraz mam pytanie - czy jak oglądacie newsa w FF3 to czcionka wygląda normalnie?? bo od wczoraj u mnie jest większa a sam nic nie zmieniałem, wygląda jakby się powiększyła. I wygląda teraz gorzej :?

Link to post
Share on other sites

nie rozumiem zainstalujcie sobię mozillę kupcie dobrego neta i będzie wszystko git ;)

problem nie wynika z dostawcy neta bo mi się błędy pojawiają i na sds i na orange :)

 

Inernet Explorera używam tylko czasem do pisania newsów bo.. w mozilli czasem nie mam pola wprowadzania tekstu :) ale o tym błędzie wiadomo już od dawna :)

Link to post
Share on other sites

a teraz mam pytanie - czy jak oglądacie newsa w FF3 to czcionka wygląda normalnie?? bo od wczoraj u mnie jest większa a sam nic nie zmieniałem, wygląda jakby się powiększyła. I wygląda teraz gorzej :?

Może przez przypadek z wciśniętym CTRL przekręciłeś rolkę myszki.

 

Zastosuj "CTRL" + "-".

Link to post
Share on other sites

A chcecie zobaczyć co mi od dzisiaj wyskakuje ;) Juz kiedyś miałem takie coś. Na drugim komputerze wyposażonym w safari to nie występuje lecz na głównym w operze jest kicha.

 

http://images46.fotosik.pl/132/c7da43e25a316a2em.jpg

 

Po tym błędzie wywala mnie z serwisu, muszę się logować ponownie. Wyskakuje on przy kliknięciu w zakładkę newsy.

 

No a pisząc tego posta wszystko się naprawiło :) i nawet nie wiem z jakiego powodu ale serwis jednak ma jeszcze za dużo błędów związanych z kompatybilnością na niektórych przeglądarkach.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

dziś wywaliłem ciasteczka, historie itd z ff, zostawiłem tylko zapamiętane hasła. I mimo, że już 4 razy wpisywałem dziś login i hasło, to po kilku godzinach od jednego otwarcia Benchmarka do drgiego otwarcia Benchmarka hasła mi wcina i musze się ponownie logować a co najlepsze na początku nie działało moje hasło tylko musiałem nowe generować. Teraz wpisałem swoje i zalogowało ale nie zmienia to faktu że dziś przez cały dzień przegladarka jakby sama mnie wylogowywała. Czemu tak się dzieje??

Link to post
Share on other sites

Mi dziś sie coś takiego pojawiło i na szczęscie szybko znikło:

http://img15.imageshack.us/img15/3462/bladr.jpg

 

a teraz mam pytanie - czy jak oglądacie newsa w FF3 to czcionka wygląda normalnie?? bo od wczoraj u mnie jest większa a sam nic nie zmieniałem, wygląda jakby się powiększyła. I wygląda teraz gorzej :?

W IE 8 jest ten błąd naprawiony.

 

Odnośnie czcionki to zapraszam do tematu: viewtopic.php?f=3&t=2149

Link to post
Share on other sites

Ten błąd też mam. On się pokazuje, ale i tak to co chciałem wysłać "dociera" na serwer:P Za to mam inny problem, może już było, ale nie wiem. Próbuje dodać newsa z filmikami dwoma, trudziłem się jak to wstawić, w końcu się udało, na podglądzie wszystko ładnie, daję zapisz i już filmików nie ma:| wracam przez "popraw" a filmików w kodzie też już nie ma.... Próbowałem nawet tak zatwierdzić, ale dalej wyskakuje bez filmów;/ Może mam jakieś ograniczenia, może tylko zaawansowani mogą filmy dodawać? Sam nie wiem, więc proszę o pomoc;]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...