Skocz do zawartości

Wyprzedaż, części LC,Chłodzenie, i wiele innych. Cześć 2


Recommended Posts

Również biorę następnego gtx 980ti jeśli jest na niego gwarancja normalnie 3 letnia

to są nowe karty brane od dystrybutora tak mają gwarancję oraz daje rozruchową , na razie wszystkie przedmioty aktualne

Edytowane przez Kopenhaga
Link to post
Share on other sites

Niestety rezygnuje z gtx 980 kolega nie ma allegro a w W-wie będę dopiero 4.01 wpłacać na gębę 2000tys trochę sporo :-) mimo wszystko telefon itp kolega podaję

najlepiej osobiście w warszawie spotkać się nie ma co się przejmować kart więcej będzie

Edytowane przez Kopenhaga
Link to post
Share on other sites

Nie masz allegro, to mnie też możesz z automatu od razu skreślić.

Proszę nie spamować postu , odbiór osobisty praktycznie każdego dnia w warszawie wchodzi w grę , allegro już dawno założone gdy będzie aktywne dam znać na pw . Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Standard jak się komuś nudzi dziwne że nikt nie wspomina że ja sprzedaje osobiście głównie :-) no ale zawsze tak jest ktoś przed monitorem.dużo umie mowic

Trochę podejrzane "nowe" gtx 980 ti za 1900 zł. Jeśli to wszystko jest takie uczciwe to skąd je posiadasz, możesz jakiś rachunek pokazać ? 4 sztuki to za same karty graficzne tracisz spokojnie 3-4 tysiące ;)

Link to post
Share on other sites
Trochę podejrzane "nowe" gtx 980 ti za 1900 zł. Jeśli to wszystko jest takie uczciwe to skąd je posiadasz, możesz jakiś rachunek pokazać ? 4 sztuki to za same karty graficzne tracisz spokojnie 3-4 tysiące ;)

To chyba moja sprawa za ile ja sprzedaje aczkolwiek specjalnie dla Ciebie sprzedam.Ci ja osobiście za 2500. No rachunek.zdjęcie w bikini i dowód. Zapraszam do odbioru osobistego jakoś tyle osób brało i nikt nie płakał. Powtórzę jeszcZe raz każdy spam zgłasZam

Link to post
Share on other sites

Niektorzy z forum podostawali swoje paczki, wiem, ze od niego byly rowniez odbiory osobiste. Sam zamowilem Dark Rock 3, nadal nie doszedl z winy poczty, lecz ciagle mam kontakt ze sprzedajacym. Dzis nadal najprawdopodobniej paczke kurierem, za kilka dni powinna dojsc, wiec ogarnijcie sie na razie z wyzywaniem kogos od oszustow.

Link to post
Share on other sites
Niektorzy z forum podostawali swoje paczki, wiem, ze od niego byly rowniez odbiory osobiste. Sam zamowilem Dark Rock 3, nadal nie doszedl z winy poczty, lecz ciagle mam kontakt ze sprzedajacym. Dzis nadal najprawdopodobniej paczke kurierem, za kilka dni powinna dojsc, wiec ogarnijcie sie na razie z wyzywaniem kogos od oszustow.

Dokładnie jedną pacZka z winy poczty nie dotarła bo adres nie widoczny w ramach zadość uczynienia otrzymał nowy kupiony w sklepie produkt by nie tracić klienta

Link to post
Share on other sites
Będziesz miał jeszcze jakieś karty w przyszłości?Wolałbym zobaczyć jak transakcję przebiegną z tymi gtx teraz to może w przyszłości bym kupił.

Tak najprawdopodobniej w środę i najchętniej osobiście w W-wie w złotych tarasach jak.Z każdym innym

Link to post
Share on other sites

To chyba moja sprawa za ile ja sprzedaje aczkolwiek specjalnie dla Ciebie sprzedam.Ci ja osobiście za 2500. No rachunek.zdjęcie w bikini i dowód. Zapraszam do odbioru osobistego jakoś tyle osób brało i nikt nie płakał. Powtórzę jeszcZe raz każdy spam zgłasZam

Z tego co ja wiem, to jednak rachunek jest potrzebny przy serwisowaniu u Gigabyte. Jeśli nie masz zamiaru takiego dowodu zakupu okazać to już jest podejrzane. Akurat nie mam nic do Ciebie ale sam widzisz jak się bronisz zamiast powiedzieć co i jak ;)

Edytowane przez griszax
Link to post
Share on other sites

To chyba moja sprawa za ile ja sprzedaje aczkolwiek specjalnie dla Ciebie sprzedam.Ci ja osobiście za 2500. No rachunek.zdjęcie w bikini i dowód. Zapraszam do odbioru osobistego jakoś tyle osób brało i nikt nie płakał. Powtórzę jeszcZe raz każdy spam zgłasZam

Ja sie właśnie zapytałem o rachunek ... Nie wiem jak czytasz posty :)

Link to post
Share on other sites

W ostatnim czasie na naszym forum pojawiało się kilka tego typu ogłoszeń, które okazywały się zwykłymi OSZUSTWAMI, więc wszystkim potencjalnym kupującym radzę się bardzo dobrze zastanowić. Ten człowiek nie ma nawet Allegro.

 

Korzystając z 13 punktu regulaminu zamykam ten kramik.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...