Skocz do zawartości

Smartfon w przedziale cenowym 600-1000zł


Recommended Posts

A miałem i grałem na nim do czasu aż przestało to być komfortowe. Mój G3 też się nagrzewa ale w porównaniu z nim to dużo mniej. Da się dalej grać

Zenfone 2, P8 lite, m7. który z tych byłby najlepszy? Bo chyba najbardziej mi sie podobają i na to będę patrzał :| Patrząc na wytrzymałość, głośnik i ciekawe funkcje telefonu. To już ostatni post :# z pytaniem bo długo to ciągnę xD
Jaki zenfone 2 dokładnie? Bo jest ich kilkaO M7 zapomnij bo już nowego nie kupisz
Link to post
Share on other sites

jak to nie kupie nowego? przecież dużo aukcji na allegro  : o 
 

zenefone jakiś z tych :#
asus zenefone 2 laser ze500kl

 zenefone 5 a501og 

i teraz oglądam i za 1300 jest fajny huawei p8 titanium 
co to wyglądu kryteria którymi sie sugeruje  
duży, ma wyglądać na wytrzymały mile widziany metalowy tył i najlepiej z tyłu dwa kolory coś jak ma własnie m7 albo ten titanium :P

Edytowane przez Scravv
Link to post
Share on other sites
jak to nie kupie nowego? przecież dużo aukcji na allegro  : o 

Wszystkie to z Chin z niewiadomego pochodzenia z niewiadomo czym w środku. Bez gwarancji w dodatku.

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

tak, domyśliłem się jak zacząłem szukać na normalnych stronach  :P
Może od nowa... 
Tel już teraz od 700 do 1300 ale tylko w wyjątkowych przypadkach. 
Z dobrych materiałów, pamięć 16GB, 2GB ram, dobry procesor, mile widziane : czytnik lini papilarnych i ciekawe skróty na wygaszaczu, dobry głośnik. Możliwość słuchania muzyki i korzystania z innych aplikacji podczas sluchania muzyki z yt.  i Jakieś ciekawe dodatkowe opcje :P Znajde coś takiego? Bo już serio im dłużej szukam tym ciężej coś wybrać i już chyba nic mi sie nie podoba xD 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...