Skocz do zawartości

GTX 570 spalony ? Artefakty.


Recommended Posts

Witam. Karta graficzna się wysypała, pytanie czy da się ją uratować? 

Grałem w BF4, gra się zacięła, zaraz komputer się zaciął i zresetował.

Po uruchomieniu ujrzałem ekran w bardzo niskiej rozdzielczości oraz pełno pasków i kolorowych pikseli tam gdzie ich być nie powinno.

http://zapodaj.net/images/24f2358d668f7.jpg

Na Integrze wszystko działa tak jak powinno.

Da się ją jakoś uratować ? opis komputera w sygnaturce.

Link to post
Share on other sites

hahaha. robiłem tak ale z GT8600( ze skutkiem pozytywnym). Nie wiedziałem że nowsze modele też miały problem z lutami


a mógł by ktoś podpowiedzieć co zainstalować i jak ustawić w biose tego intela hd 2500 dla maksymalnej wydajności ? zależy mi na grze w lola

Edytowane przez Pafel
Link to post
Share on other sites

 

 

ale co do tej karty mam pewne wątpliwości

 

Skoro i tak ją szlag trafił to co za różnica ;) poszukaj w internecie porad ludzi którzy "piekli" te karty u siebie. Z intelem nic więcej jak zainstalować dobre sterowniki i odciążyć ją możliwie jak najbardziej (wyłączyć wszystkie aero z windowsa itd).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Działa po piekarniku :D tzn widziałem tylko że na ekranie startowym nie było już pasków i dobra rozdzielczość i czym prędzej wyłączyłem kompa bo założyłem gołą kartę bez chłodzenia, podejrzewam że dalej też by było już dobrze jak od razu pasków nie pokazała tak jak wcześniej. Teraz czeka mnie wyprawa do sklepu po pastę i termopady.

 

Dzięki wszystkim za pomoc i plusy lecą oczywiście :)  

Link to post
Share on other sites

Działa po piekarniku :D tzn widziałem tylko że na ekranie startowym nie było już pasków i dobra rozdzielczość i czym prędzej wyłączyłem kompa bo założyłem gołą kartę bez chłodzenia, podejrzewam że dalej też by było już dobrze jak od razu pasków nie pokazała tak jak wcześniej. Teraz czeka mnie wyprawa do sklepu po pastę i termopady.

 

Dzięki wszystkim za pomoc i plusy lecą oczywiście :)

Gratuluje w takim razie ;) parę stówek zostało w kieszeni. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

R9 380 mnie korci i to strasznie :) Zawsze miałem karty Nvidi ( 7600GT, GTX9800+, GTX 275, GTX 570) myślę że pora spróbować czego nowego.

a ten 8600gt o którym wspominałem że piekłem, to kolegi był :D

i właśnie siedzi w moim kompie jako karta zastępcza  XDDD ile to już lat a w piekarniku była 3 razy hahahaha

 

NIEŚMIERTELNY 8600GT

Edytowane przez Pafel
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...