Skocz do zawartości

Recommended Posts

up odnosze wrazenie ze na kierownicy byloby lepiej. im szybsze auto tym trudniej sie jezdzi na padzie. przejechalem sie bolidem indycar to wylecialem na pierwszym zakrecie.

Link to post
Share on other sites

Witam. Gra ktoś na G25/ g27? Jak odczucia? Fajnie czy jednak gra jest zbyt zręcznościowa i lepiej na padzie/ klawiaturze?

 

 

Spróbowałem na klawie i padzie grać,jest duży skok skrętu i trudność opanowania bryki.Wracam do kierownicy tu normalnie można grać.Nie symulator a Arcade pod kierownicę ;)

Można jeszcze na analogach w padzie ale nie strzałki.

Link to post
Share on other sites

I co zmieniają się te trasy w real time czy to kit?

Pewnie jak się wyjdzie z wyścigu i wejdzie z powrotem to i tak zakręty będą zawsze w tym samym miejscu.

Np. pierwsze okrążenie jest trochę inne od drugiego ale jak wyłączę wyścig i włączę z powrotem to będzie to samo.

Miało nie dać się nauczyć wyścigu a pewnie wystarczy przejechać cały wyścig przed metą zrestartować

i się będzie znało wszystkie zakręty.

Link to post
Share on other sites

cisza - milczenie jest oznaką zgody czyli producent gry kłamał że tory się zmieniają w real time i nie będzie się dało nauczyć zakrętów.

W pierwszym okrążeniu zakręt jest w lewo w następnym w prawo ale po restarcie wyścigu zawsze zakręty są w tych samych miejscach.

Link to post
Share on other sites

Jest to arcade, ale pod kierownicę jak najbardziej, gierka wymiata i niekiedy trzeba się napocić by drugim dojechać, mam takie dwa wyścigi w pierwszym sezonie gdzie inaczej nie daję rady, mimo że pozostałe robię na pierwszym miejscu.

Możliwe że sterowniki miały w tym swój udział, chciałem korzystać ze SLI i do tych celów zainstalowałem nVidie 320.18, jednak jak się okazuje działają dobrze może przez dwa wyścigi, później zaczyna się klatkowanie, rwanie i jeden z GPU w dodatku ten co nie trzeba jest tylko taktowany wyższym zegarem.

Nie polecam tych sterowników, macie może podobne problemy?

Na szczęście na 314.22 nie rwie i nic podobnego nie ma miejsca mimo że obsługi SLI GRID2 nie ma.
Teraz zaczynam sezon drugi w Europie i przyznam że nie żałuje wydanych pieniążków na GT spisuje się rewelacyjnie.

Link to post
Share on other sites

Mam G25 / G27 ba wszystkie kierownice logiszajsu, T500RS oraz 2 szt. Fanatec.

 

Możecie mieć najlepsze kierownice a ja was w to na klawiaturze zmłucę, taką ma ta gra fizykę jazdy. Pad tak, ale nie kierownica. Wrażenia jakbym kierował przy użyciu kija od szczotki.

 

Tego nawet nie da się porównać do części pierwszej. No chyba, że ktoś grał z wszystkimi ułatwieniami.

 

AI nie istnieje. Zwiększenie poziomu trudności owocuje zmniejszeniem gumowych szelek dla przeciwników oraz większym boostem po wyjściu z zakrętu.

Jakież było moje zdziwienie jak w pierwszym wyścigu po 4 zakrętach byłem na 2 miejscu ale nie mogłem wyprzedzić tego na pierwszym miejscu bo po każdym wyjściu z zakrętu pomimo niższej prędkości na wejściu dostawał jakiegoś dopału i odchodził mnie.

 

Arcade pod klawiaturę i pada. Nie umywa się do pierwszej części, której może budy polerować.

Tyle w temacie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cóż za piękny widok właśnie ukazał się mym oczom ahhh :D
http://i40.tinypic.com/29xghnd.jpg



Jaki macie najdłuższy drift w karierze? u mnie skromne 185m póki co 70% sezonu nr.2 :D



Działanie poziomów trudności rzeczywiście jest dość dziwne... 

Link to post
Share on other sites

 

 

rzeczywiście jest dość dziwne

 

Jest takie samo jak w NFS.

 

Już dawno temu sprawdzałem jak zachowuje się AI i ogólnie fizyka w tym drugim. Odpaliłem trainera z nieskończonym NOS.

Na poziomie EASY łatwo dublowałem przeciwnika. Na poziomie HARD, pomimo tego że cały czas cisnąłem prawie 400 to nie dało się odjechać komputer na więcej niż 40 sekund.

Link to post
Share on other sites

Przegrałem dzisiaj 5 godzin i jedno co mogę powiedzieć. Żenada. (Grane na kierownicy na very hard)

To jak CM idzię w stronę rynku amerykańskiego to strach. Praktycznie nie ma żadnego czołowego europejskiego toru wyścigowego. A  jedynie tylko został portimao algarve, który jest drugorzędnym torem ale na tle Grid 2 i tak jest rodzynkiem na torcie. Pozostałego pseudo tory to jakaś kpina: Indianapolis, red bull ring ???

Gdzie Le mans na którym spędziłem setki godzin w Grid 1?

Co to za sterowanie?? Całkowicie irracjonalne sterowanie przygotowanie do grania na analogach pada. Wydaję się, że ustawienia very hard w ogóle nie były przygotowywane do kierownicy. Nie chodzi tutaj, że gra jest za łatwa czy za bardzo arcadowa. Po prostu kierując czuję się to, że kierownica nie jest tutaj  konieczna, tak by grajać na padzię można było spokojnie opanować samochód na very hard.

Nie mogli po prostu poprawić modelu sterowania z grida 1, dodać nowy content do starego i story line. A tak przygotowali całkiem odmienny model sterowania. Zmieniony marny cały nowy content. I wyszła tragedia. 

Podsumowująć. Lepiej brać du*e w kroki i wrócić do Grida 1'.

Edytowane przez Aciej
Link to post
Share on other sites

Właśnie ukończyłem ów tytuł. Ścigałką roku to nie zostanie. PS - życzę powodzenia jak ktoś wybierze Agere R na tej górskiej trasie używając klawiatury ;) (To była ostatnia runda bodajże punktów kontrolnych) Dla mnie osobiście to była rzeźnia. Do tego trzeba mieć pada od xkloca(bądź inny pad który ma triggery analogowe) bo Agera jest przepotężna i musi być dawkowany odpowiedni poziom gazu :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Mam G25 / G27 ba wszystkie kierownice logiszajsu, T500RS oraz 2 szt. Fanatec. Możecie mieć najlepsze kierownice a ja was w to na klawiaturze zmłucę, taką ma ta gra fizykę jazdy. Pad tak, ale nie kierownica. Wrażenia jakbym kierował przy użyciu kija od szczotki.

 

Lukson może wybierzemy trase/auto i zagramy na czas moja kierownica vs twoja klawiatura i wrzucimy fotki,więc jak będzie? :)

Link to post
Share on other sites

 save 100% dobry żart,tu nie chodzi o save tylko o to co piszesz na temat kierownicy a chwalisz się,że klawiaturą nas zmłucisz :D  chcę się przekonać może ja przegram kto wie. Masz pierwszeństwo :D Wybierz z dostępnych ci wózek i podaj trase.

Link to post
Share on other sites

W jedynkę można grać przez Gamerangera, także jak ktoś jest chętny to zapraszam do gry.

 

@lwses

 

Pograłem 15 minut w tą grę i ją wyłączyłem. Jest zbyt prymitywna niestety a porównywanie jej do części pierwszej... to przemilczę. Jak już wcześniej napisałem, jakbym chciał pograć w NFS to bym go włączył.

Także jak masz save 100% to podeślij bo ja nie mam zamiaru specjalnie przechodzić tego syfu.

Link to post
Share on other sites

 

 

Właśnie ukończyłem ów tytuł. Ścigałką roku to nie zostanie. PS - życzę powodzenia jak ktoś wybierze Agere R na tej górskiej trasie używając klawiatury (To była ostatnia runda bodajże punktów kontrolnych) Dla mnie osobiście to była rzeźnia. Do tego trzeba mieć pada od xkloca(bądź inny pad który ma triggery analogowe) bo Agera jest przepotężna i musi być dawkowany odpowiedni poziom gazu
To mi stary podkręciłeś bo lubię takie wyzwania a mam tylko klawiaturę jako kontroler, napiszę później czy to ogarnąłem ten wyścig i na jakim poziome trudności :D Pozdro! 
Link to post
Share on other sites

 

 

Pograłem 15 minut w tą grę i ją wyłączyłem. Jest zbyt prymitywna niestety a porównywanie jej do części pierwszej... to przemilczę. Jak już wcześniej napisałem, jakbym chciał pograć w NFS to bym go włączył. Także jak masz save 100% to podeślij bo ja nie mam zamiaru specjalnie przechodzić tego syfu.

 

Ty rozumiesz o czym ja pisałem ? nie interesuje mnie twoja ocena gry.Przeczytaj raz jeszcze a temat save 100% ja też nie mam.Jaki wniosek ? omijasz szerokim łukiem nie grę lecz wyzwanie  :D  :P 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...