Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 lata później...

Obecnie możemy na youtube zobaczyć wiele filmów z rozgrywki lecz osobiście nadal mam wątpliwości czy gra będzie tak dobra jak pierwsza część bądź przynajmniej warta wydanych pieniędzy. Dodatkowo dochodzi dosyć kontrowersyjna sprawa braku kamery z kokpitu.

Przeglądając sklepy internetowe możemy zobaczyć że sprzedawcy dorzucają pierwszą część gry oraz dlc choć wszędzie to dlc jest opisane inaczej więc już sam nie wiem za którym najlepiej się oglądać.

Muve.pl nie dorzuca nic co mnie w sumie bardzo zdziwiło. 

 

Myślicie że warto kupować? 

Ciekaw jestem waszych wypowiedzi.

 

 

nie znalazłem tematu z grid 2 więc postanowilem go założyć

 

 

//Przenoszę do tematów ogólnych. //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
temat ogólny
Link to post
Share on other sites

Jako fan ściganek wielkim minusem jest jak już wspomniałeś brak kamery z kokpitu,zostaje widok z machy :(

-bardzo fajne trasy+wyścigi po torach, wyścigi po miejskich ulicach i wyścigi drogowe.

-wybór aut

-all rywali poprawiono,o tym się przekonamy.

-zniszczenia nie urywają du*y ale śmieci na drogach zostają :)

-graficznie prezentuje się b.dobrze a z fizyką jak to arcade.

 

Czy warto kupić ? myślę,że tak mimo braku jednego podstawowego jak dla mnie widoku.

 

 

http://www.gram.pl/news/2013/05/24/kup-grid-2-w-edycji-specjalnej-z-prawdziwym-samochodem-wyscigowym.shtml

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widziałem ten filmik. Obawiam się że upodobnił się do nfsa a one obecnie nadają się do "kupowania" jedynie na torrentach...

Zraził mnie też brak kamery z kokpitu i jakoś wydaje mi się że prowadzenie jest strasznie badziewne. Wiadomo po premierze da się pobrać i obczaić co to warte ale jak miałbym kupić to wolałbym przed premierą ze względu na gratisy...

Szkoda że nie ma demo... przynajmniej kupujący wie co bierze...

Kolejna sprawa że obczajałem sklepy to co sklep to inne DLC i już się totalnie pogubiłem :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na Tvgry w to grają, dodo24x kupił to może się wypowiedzieć ale mi się wydaje że gra jest kiepska, a po tym jak zobaczyłem forze na xbx one grafika w grid 2 wygląda słabo i nie realistycznie.

Edytowane przez Skitles
Link to post
Share on other sites

Po grałem chwilkę i stwierdzam że twórcy tej gry są chyba nie normalni, tłumaczą się że nie ma kokpitów bo konsole nie dają rady.Ta gra jest paskudna wizualnie  i do forzy czy gt 5 (nie mówiąc już o 6) nie ma startu, a tam kokpity są i to zrobione tak [ciach] że szczena opada więc ja się pytam z czym nie dają rady ??

Edytowane przez .daft
słownictwo
Link to post
Share on other sites

Może i na konsolach wygląda paskudnie ale na PCtach wygląda bardzo dobrze. Dodatkowo jest bardzo dobrze zoptymalizowana (rzadkość w dzisiejszych czasach). Na moim sprzęcie przy ustawieniach Ultra (tylko cienie zjechane na High) gra nie spada poniżej 60 klatek. Natomiast przy ustawieniach High mam 160 - 180 fps.

Link to post
Share on other sites

Warto to kupić, bo preorder złożyłem, myślałem że seria będzie podobna do pierwszej części, czytam że ludzie się zawiedli, sterownanie się pogorszyło, typowy arcade, ale może chociaż jest to przyjemny i wciąga ta gra?

Link to post
Share on other sites

na ultra 60 a na high 160, 100 klatek różnicy nie wierze.

http://i.imgur.com/sXVyyLr.jpghttp://i.imgur.com/QGWBrSQ.jpghttp://i.imgur.com/mIHUNOs.jpghttp://i.imgur.com/4CnXLTh.jpg

 

@worms

Tak, sterowanie jest zręcznościowe i dla mnie osobiście jest to duży plus bo symulatorów nie znoszę.

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem jak to wygląda i czekam na keya, na kierownicy się całkiem fajnie jeździ, choć to nie jest to na co czekałem, gustuje w symulatorach, mam nadzieję że z czasem nie będę żałował.
Może było lepiej poczekać na jakieś 50% obniżki w orgin, skoro większość użytkowników jest rozczarowana kontynuacją serii.

Link to post
Share on other sites

Klatek nie mierzyłem osobiście przecież to nie FPS tylko samochodówka :P ... w GRID1 się zakochałem w 2 jest fajna grafika i ciekawy model jazdy, niezłe wypadki przy 200km/h :D  i poziom trudności very hard daje sporo frajdy z jazdy, nie jest źle trzeba przyzwyczaić się do braku tej jednej mega fajnej kamerki :(... eh. Po dwóch pierwszych wyścigach w Karierze na Very Hard grę oceniam na duży plus fajnie się gra :) fury płyną hehe.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie gra zawodzi, lecz powtórzę to, o czym ktoś już wcześniej wspomniał - dobrze zoptymalizowana i całkiem ładnie wygląda.
Co do sterowania... idzie się przyzwyczaić, lecz cholera jasna.... dlaczego oni muszą to tak zawsze zrąbać??!! jedynka była bardzo przyjemna, też symulacją bym chyba nie nazwał, lecz na pewno jej było bliżej, niż "dwójce". Zupełnie tego nie rozumiem.
I ostatnia rzecz... może mi ktoś powiedzieć, dlaczego nie ma na PC'ta takich gier jak GT lub Forza?? Kurcze... tysiąc samochodów, fajna fizyka, całe mnóstwo torów.... a w takim Gridzie... 50 samochodów? 70? Więcej jak sto na pewno nie.... paranoja. Zupełnie tego nie rozumiem. Czyli pewnie wszystko się rozchodzi o kasę, chociaż moim zdaniem i tak jakby wypuścili na PC'ta coś w stylu wyżej wymienionych to by zarobili.
Pozdrawiam,
Karol.

Link to post
Share on other sites

Dzwine że aż tak obciążyło kartę graficzną, jakas opcja musi ją strasznie obciążać.

Przy wymaksowaniu wszystkiego mam około 55 - 65 klatek, natomiast gdy wyłączę tylko "Advanced lightning" fps'y skaczą do 80 - 100.

Link to post
Share on other sites

Mówisz że warto że warto kupić? Zaraz mi się "demo" skończy pobierać  to się przekonam  :menda:

 

 

Edit:

przecież to prowadzenie to jakaś porażka  :/  jak można było tak zwalić serię...

 

//nie kombinuj bo skończy się warnem i zamknięciem tematu za łamanie regulaminu .daft

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...