Skocz do zawartości

Recommended Posts

3,6 jest maksymalnie dla 1 rdzenia. Przy 4 wartość jest niższa. Dokładnie musisz popatrzeć w internecie jakie jest max turbo w zależności od obciążenia liczby rdzeni. U mnie na i5 2400 niestety po OC nie mam 4GHz dla 4 rdzeni tylko dla 1. Na h61 chyba nic można ruszać mnożników turbo jak i BLCK.

Edytowane przez ADR15
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jakie dokładnie masz opcje, każda płyta ma trochę inne możliwości. Podaj najlepiej dokładnie jakie masz opcje.

Edit

Popatrzyłem w necie to masz bardzo podobnie do mojej z77 pro3, więc ustaw automatic mode w cpu fan  setting, dalej już musisz się sam pobawić w dobór ustawień. Jeszcze widzę, że można ustawić mnożnik turbo, CPU Turbo Ratio ustaw na All Core i wartość tego atrybutu na max możliwą czyli powinno się dać 36 i sprawdź czy coś dało przy obciążeniu wszystkich rdzeni.

Edytowane przez ADR15
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jutro sprawdzę , ale nie mam klawiatury i myszy na ps/2 czy to nie będzie przeszkadzać?

I może macie pomysł jak przykręcić kartę graficzną bo śrubkami z zestawu gladiusa się nie da( na początku ciężko a później coraz lżej i nie da się dobrze dokręcić). :/

Link to post
Share on other sites

Zdjęcia śledź jest normalnie wcześniej jakoś dało się przykręcić, wkładam śrubkę kręcę , kręcę i w ogóle nie jest trudniej tylko leciutko się kręci i tyle. A nieużywaną włożę przykręci się trochę ale nie aż tak mocno aby dobrze śledzia trzymać i zaczyna coraz lżej trzymać w miarę wkręcania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam! mam pytanie ,dzisiaj wchodzę do menadżera zadań i tam jest napisane że czas pracy procesora to 3:23:31:i sekundy , czego tak jest mój komputer był wyłączony ba! nawet zasilacz był wyłączony.

Już wiem! funkcja szybkiego uruchamiania wcale nie wyłącza komputera wyłączyłem to i system znowu długo się ładuje ale już czas pracy jest od nowa, normalnie. 


Cześć, przyszła moja r7 370 z gwarancji i włączyłem cs go na dust 2 miałem 130-200 fps w porywach 300 czy to nie mało jak na tą grafikę i procesor? (ustawienia low)


I w 3dmark11 psychic score to 5300 pkt. na cpuboss.com pisze że ten procek ma 6100 pkt.

Edytowane przez thehowl
Link to post
Share on other sites
Cześć, przyszła moja r7 370 z gwarancji i włączyłem cs go na dust 2 miałem 130-200 fps w porywach 300 czy to nie mało jak na tą grafikę i procesor? (ustawienia low)

 

I w 3dmark11 psychic score to 5300 pkt. na cpuboss.com pisze że ten procek ma 6100 pkt.

Więcej nie osiągniesz na grafice tego pokroju, kwestia też tego na jakiej rozdzielczości grasz i czy masz włączone wodotryski, co do 3dmark11 parametry programu maja wpływ na końcowy wynik, masz tam settings rozdzielczość, msaa itd

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...