Skocz do zawartości

Komputer dla gracza [2623 zł]


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Games, oraz Photoshop ( zabawy, na trochę większym poziomie niż amatorski ),

  • Maksymalna kwota : 2623 zł,

Kiedy zamierzam kupić komputer? : Jak najszybciej,

Których części potrzebuję : ,,lodówki na browary  :rotfl:  ",

Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej nope,

Rozdzielczość mojego monitora i model : Planuje zakup 144Hz FHD od LG, albo BenQ,

Specjalne wymagania : Wydajność połączona z ciszą,

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Samsung Evo850 250GB, WD Blue 500GB oraz napęd optyczny od Samsung'a,

Własna propozycja zestawu : Brak,

Inne : Chciałbym na nim pograć w GTA V  :> 

Ps. Jak to sprawi, że mój kompek będzie lepszy, to niektóre podzespoły mogą być używane. Ale bez przesady np. płyta, procek i grafa mogą być, ew. jakiś ram, a obudowa, zasilacz itd. to nie  :!: .

Link to post
Share on other sites

1 x  Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 1 x  Liteon iHAS122 SATA (black)

1 x  Antec VP-PC 400W 120mm

 1 x  EVGA GeForce GTX 960 SSC ACX 2.0+ 4GB DDR5 128bit (1342/7100) 1 x  Zalman Z1 USB3.0 black (b/z) 1 x  Intel Core i5-6400 /2.7GHz, 6MB, LGA1151, BOX/ 1 x  MSI H110M PRO-VD /intel H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  Crucial 8GB 2133MHz CL15

Wydajny procesor 4 rdzeniowy nowej generacji, pojemny i cichy hdd,   solidna obudowa, podstawowe mobo, szybka pamięć ddr4, do tego gtx 960 4gb od evgi z bdb chłodzeniem

Razem 2649zł  + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

Jak te 2623 to sztywna kwota to się coś wykombinuje 

Edytowane przez lewiis
Link to post
Share on other sites

A dało by się złożyć zestaw z płytą oraz prockiem używanym ? ew. jeszcze z kartą ?

Mam też nurtujące mnie pytanie, czy 8GB ram wystarczy do odpalonego GTA V na wysokich detalach + z włączoną przeglądarką z facebook'iem i twitch'em ?

Link to post
Share on other sites

A dało by się złożyć zestaw z płytą oraz prockiem używanym ? ew. jeszcze z kartą ?

Mam też nurtujące mnie pytanie, czy 8GB ram wystarczy do odpalonego GTA V na wysokich detalach + z włączoną przeglądarką z facebook'iem i twitch'em ?

Tak średnio...

 

Dokupisz za 100 PLN kostkę 4gb i będzie oki. Do samych gier 8 giga starczy, ale jeśli masz zamiar robić coś jeszcze to dodatkowa kostka będzie konieczna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...