Skocz do zawartości

Gry MMORPG F2P


Recommended Posts

Może firefall? The Secret World (tylko nie wiem jak cenowo wypada), Wild Star, no i GW2 (która jak dla mnie nie jest aż tak ograniczona, ale warto zakupić dodatek ;3).

Edytowane przez Tankersss
Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że darmowe gry MMO mają "F2P" tylko w nazwie. Jeśli lubisz hack'n'slashe, to Path of Exile, bo tam faktycznie w item shopie można kupić takie upiększające pierdółki, które nie wpływają na grę w żaden sposób.

 

A teraz druga propozycja (znając życie to pewnie ktoś mnie zaraz zhejtuje) - WoW na privie. Na przykład na serwerze Sunwell, świetny serwer, bugów praktycznie zero! No i WoW ma klimat jak żadne inne MMO :).

Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że darmowe gry MMO mają "F2P" tylko w nazwie. Jeśli lubisz hack'n'slashe, to Path of Exile, bo tam faktycznie w item shopie można kupić takie upiększające pierdółki, które nie wpływają na grę w żaden sposób.

 

A teraz druga propozycja (znając życie to pewnie ktoś mnie zaraz zhejtuje) - WoW na privie. Na przykład na serwerze Sunwell, świetny serwer, bugów praktycznie zero! No i WoW ma klimat jak żadne inne MMO :).

Tylko to jest piractwo, a na tym forum jeżeli się nie mylę jest ogólna zasada nie polecania tej formy ;3  Jak wow to tylko na oryginalnym serwerze.

Link to post
Share on other sites

Jezeli przerobiles juz Aion'a to przemysl starsza gre NC Softu - LineAge 2.

Moim zdaniem najbardziej udany MMORPG.

Ostatnio pojawil sie w nowej odslonie, w wersji Classic.

Moge polecic prywatny server F2P - Talkin Island, ktory wystartowal jakies 2 miesiace temu:

 

http://l2classic.club/

 

Serwer daje rade, jak wspominalem F2P, a opcjonalne konto premium (10Euro) daje tylko dodatkowe okno (boxa).

 

Jezeli obawiasz sie serwerow prywatnych to wygooglaj L2 Classic Europe.

Oficjalny server l2 Classica od Innovy (wlasciciele praw L2 na Europe) wystartowal "na dniach", ale ten moze byc juz P2W.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Lineage 2 odswiezylem niedawno. Oficjalne serwery sa F2P lecz z bardzo duzym naciskiem na P2W. Masa eventow ktore zachecaja do wydawania duzych ilosci pieniedzy. Sama gra bardzo przyjemna.

 

Tera - rowniez model F2P. System mikroplatnosci, ktory jest bardzo odlegly od P2W- jedynie skiny, ktore nie podnosza statystyk a mozna je zdobyc w domu aukcyjnym. (EU serwery Killian lub Fraya inne nie maja sensu)

 

SW:ToR - Genialna gra jezeli chodzi o expienie - bardzo dobra fabula z przyjemnym gameplay'em. Gralem jak jeszcze obowiazkowy byl abonament i gralo sie swietnie. Obecnie widzialem komentarze, ze bez konta premium lepiej nie dotykac lecz mysle, ze warto sporobowac.

 

Blade and Soul - Nowa gra ktora odbija bardzo duza ilosc graczy z Tera Online. Nie probowalem jeszcze, ale PvP wyglada bardzo obiecujaco.

 

We wszystkich tych grach nalezy poszukac sobie dobrej aktywnej gildii inaczej szybko minie chec do grania. No i jak na kazde MMORPG- pozegnaj sie z rodzina zanim zaczniesz grac!

Edytowane przez sieradzki86
Link to post
Share on other sites

FireFall niby fajny ale zrobili 3 juz hard wipe w przeciagu 3 lat, zmieniajac gre o 180 stopni znowu, gram od 2012 i sobie odpuscilem chinczycy wykupili red5 i oto co sie z firefallem stalo, z genialnej gry syf.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Nie jestem pewien czy to można pod RPG ale może SMITE????

 

Gra dobra nie zawsze łatwa, i różne tryby gry :)

 

Od siebie polecam jak coś to nick kop524 zapraszam :)


Lineage 2 odswiezylem niedawno. Oficjalne serwery sa F2P lecz z bardzo duzym naciskiem na P2W. Masa eventow ktore zachecaja do wydawania duzych ilosci pieniedzy. Sama gra bardzo przyjemna.

 

Tera - rowniez model F2P. System mikroplatnosci, ktory jest bardzo odlegly od P2W- jedynie skiny, ktore nie podnosza statystyk a mozna je zdobyc w domu aukcyjnym. (EU serwery Killian lub Fraya inne nie maja sensu)

 

SW:ToR - Genialna gra jezeli chodzi o expienie - bardzo dobra fabula z przyjemnym gameplay'em. Gralem jak jeszcze obowiazkowy byl abonament i gralo sie swietnie. Obecnie widzialem komentarze, ze bez konta premium lepiej nie dotykac lecz mysle, ze warto sporobowac.

 

Blade and Soul - Nowa gra ktora odbija bardzo duza ilosc graczy z Tera Online. Nie probowalem jeszcze, ale PvP wyglada bardzo obiecujaco.

 

We wszystkich tych grach nalezy poszukac sobie dobrej aktywnej gildii inaczej szybko minie chec do grania. No i jak na kazde MMORPG- pozegnaj sie z rodzina zanim zaczniesz grac!

Dzięki za podanie B&S zainteresowało mnie :) i za przypomnienie o L2

Link to post
Share on other sites

@UP właśnie dlatego nie byłem pewien tego czy ją polecić aczkolwiek to multi-player z elementami RPG w końcu to nie jest w stylu RTS tak jak LoL/DOTA więc pomyślałem o tym aczkolwiek z powyższych tytułów wymienionych przez innych sam się właśnie wciągnąłem w Blade & Soul ;) LineAge2 dopiero dziś zacznę :) (Nawet mimo iż mój komp nie jest jakiś najwydajniejszy na świecie(E5700 + GTX260 + 4GB RAM DDR3)

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam, szukam jakieś fajnej gry MMORPG do gry w wolnych chwilach, ostatnio nie mam w co grać. Gra musi być darmowa, nie P2W. GW2 - Darmowa wersja ma dużo ograniczeń Aion - Podobno stał się P2W Jakieś propozycje?

 

Za moich czasów była to tera. Za pieniądze tylko skórki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Rift - kiedyś płatny, teraz darmowy, uznawany przez wielu za klona WoWa. Ale owszem jest system kupowania różnych ułatwień, 4 z 50 drzewek dla 4 klas też jest płatna (Tempest dla Warriora, Defiler dla Clerica, Tactician dla Roguea, i Harbinger dla Maga) i nie możesz wystawiać na AH dopóki nie zdobędziesz ileśtam loyalty. Ale waluta za którą się kupuje te wszystkie rzeczy i ułatwienia jest do kupienia na AH tylko za sumy które nie są dostępne dla początkujących.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...