Skocz do zawartości

Wyprzedaż, części LC,Chłodzenie, i wiele innych.


Recommended Posts

Jako że to koniec roku pozbywam się wielu zbędnych produktów zalegających mi półki , nie wykorzystanych w moim sprzęcie czy też używanych .

 

- najlepiej preferuje odbiór osobisty ( mieszkam pod Warszawą więc mogę dojechać )

- allegro już założyłem kwestia kilku dni

- nic nie rezerwuje nikomu (chyba że to administrator haha inaczej mnie wykopie :D )

- jakieś szczegółowe info , fotki śmiało piszcie na pw

 

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/353/3975735_IMG_20151220_214317.jpg

 

- Słuchawki Razer Kraken USb (komplet, paragon, stan bardzo dobry bez uszkodzeń ) - 120 zł

- Router WIFI Asus RT-N12+ ( komplet, paragon użyty raz do przez tydzień ) - 50 zł

- Blok Wodny Cpu EK-Supremacy EVO Nickel Plexi ( komplet nie użyty ) - 135 zł SPRZEDANO

- Pompka EK XTOP D5 PWM Black Acetal - ( komplet nie użyta ) - 250 zł

- Chłodnica EK-CoolStream PE 360 triple - ( komplet nie użyta )  - 200 zł

- Chłodzenie bequiet! Dark Rock Pro 3 - (komplet nie użyte ) - 150 zł

- Procesor i7 3770k ( nie kręcony , sprawny, paragon, rok i 5 miesięcy ) - 700 zł

- Oktava MK-319 - wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy ( komplet użyty w celach testowych ) - 600zł 

- Torba na laptop Targus 17'/18' (nowa komplet ) 70 zł

- Telefon komórkowy Sony Xperia Z Ultra USZKODZONA ( pęknięty ekran dotykowy , wszystko inne sprawne , cena naprawy i wymiany to 500 zł mogę podać gdzie naprawiać ) - 150 zł

Edytowane przez Kopenhaga
Link to post
Share on other sites

UPDATE

 

- Słuchawki Razer Kraken USb (komplet, paragon, stan bardzo dobry bez uszkodzeń ) - 120 zł

- Router WIFI Asus RT-N12+ ( komplet, paragon użyty raz do przez tydzień ) - 50 zł

- Blok Wodny Cpu EK-Supremacy EVO Nickel Plexi ( komplet nie użyty ) - 135 zł SPRZEDANO

- Pompka EK XTOP D5 PWM Black Acetal - ( komplet nie użyta ) - 250 zł

- Chłodnica EK-CoolStream PE 360 triple - ( komplet nie użyta )  - 200 zł

- Chłodzenie bequiet! Dark Rock Pro 3 - (komplet nie użyte ) - 150 zł

- Procesor i7 3770k ( nie kręcony , sprawny, paragon, rok i 5 miesięcy ) - 700 zł

- Oktava MK-319 - wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy ( komplet użyty w celach testowych ) - 600zł 

- Torba na laptop Targus 17'/18' (nowa komplet ) 70 zł

- Telefon komórkowy Sony Xperia Z Ultra USZKODZONA ( pęknięty ekran dotykowy , wszystko inne sprawne , cena naprawy i wymiany to 500 zł mogę podać gdzie naprawiać ) - 150 zł

 

DODAJE nowe przedmioty

 

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/353/3979713_IMG_20151221_153151%5B1%5D.jpg

 

- rezerwuar EK_RES X3 250 ml  ( nowy komplet ) - 150 zł

- Wiatraczek ENERMAX T.B.APollish 14 '' UCTA14n (nowy komplet ) -20 zł

-nagrywarka zewnętrzna ASUS eternal slim dvd-rw sdrw-08d2s-u lite ( uzywana w pelni sprawna ) -40 zł

- 3 dyski ssd firmy Intel  Intel 730 series 480 gb ( Intel 730 SSDSC2BP480G4R5 )- (nowe nie używane na wyraźna prośbę mogę otworzyć i zrobić test ) - 750 zł za sztukę .

 

niestety święta idą a bida :D

 

Na każdy przedmiot daje 2 tygodnie na rozruch

Edytowane przez Kopenhaga
Link to post
Share on other sites

a na jakiej podstwie stwierdzasz że jestem oszust :D  bo nie zarezerwowałem ci części ? a sprzedaje osobiście ? ;D idź spamuj chłopie gdzie indziej

Uwaga!!!
Jest to oszust!
Nie wpłacać pieniędzy!

Edytowane przez Kopenhaga
Link to post
Share on other sites

Hahaha no to fajnie :D miło że teraz ja widzę każdemu coś jak nie pasuje na tym forum to MDesign od razu jest :D spoko pozdrawiam cię serdecznie środkowym palcem a ludzie którym dziś wysłałem paczki i spotykają się ze mną po 20 tej napiszą swoje komentarze . Szkoda czasu , idź płakać gdzie indziej

To jest sławny oszust MDesign (znany głównie z PCLab'a)

Link to post
Share on other sites

UPDATE

 

 

- Słuchawki Razer Kraken USb (komplet, paragon, stan bardzo dobry bez uszkodzeń ) - 120 zł

- Router WIFI Asus RT-N12+ ( komplet, paragon użyty raz do przez tydzień ) - 50 zł

- Blok Wodny Cpu EK-Supremacy EVO Nickel Plexi ( komplet nie użyty ) - 135 zł SPRZEDANO

- Pompka EK XTOP D5 PWM Black Acetal - ( komplet nie użyta ) - 250 zł

- Chłodnica EK-CoolStream PE 360 triple - ( komplet nie użyta )  - 200 zł

- Chłodzenie bequiet! Dark Rock Pro 3 - (komplet nie użyte ) - 150 zł

- Procesor i7 3770k ( nie kręcony , sprawny, paragon, rok i 5 miesięcy ) - 700 zł

- Oktava MK-319 - wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy ( komplet użyty w celach testowych ) - 600zł 

- Torba na laptop Targus 17'/18' (nowa komplet ) 70 zł

- Telefon komórkowy Sony Xperia Z Ultra USZKODZONA ( pęknięty ekran dotykowy , wszystko inne sprawne , cena naprawy i wymiany to 500 zł mogę podać gdzie naprawiać ) - 150 zł

- rezerwuar EK_RES X3 250 ml  ( nowy komplet ) - 150 zł

- Wiatraczek ENERMAX T.B.APollish 14 '' UCTA14n (nowy komplet ) -20 zł

-nagrywarka zewnętrzna ASUS eternal slim dvd-rw sdrw-08d2s-u lite ( uzywana w pelni sprawna ) -40 zł

- 3 dyski ssd firmy Intel  Intel 730 series 480 gb ( Intel 730 SSDSC2BP480G4R5 )- (nowe nie używane na wyraźna prośbę mogę otworzyć i zrobić test ) - 750 zł za sztukę .ZOSTAŁY TYLKO 2 SZTUKI !!!

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...