Skocz do zawartości

Recommended Posts

do widzenia panu bo nie ma pan postów 50??.

np. grynkowski jakieś szanse by miał, ale runio ;)

Ronio wyprzedził was z G.R.U.P.E. :) "dobra, teraz głosujecie na mnie, potem wszyscy głosujemy na XXL, potem na XXXL aż wszyscy będziemy mieli nowe kompy. W razie czego załóżcie konta na członków rodziny."

:)

Link to post
Share on other sites

W razie czego załóżcie konta na członków rodziny

Coś ci sie pomyliło ma być fair, nikt z nas tak nisko nie zejdzie.

 

P.S. O kurde założyłem ten temat i wale http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pug97O3e1-a_79HXhNfcA6DMsUmTY-RxkKMTh3-xkX32osjYJCDV1zyTyk2pkS6OZTbtgGAEC838dI77hfmxtdA/20080326174653.gif

 

Link to post
Share on other sites

A ja tak czytam i dalej nie wiem jaki macie cel buntować się przeciwko redakcji? Przecież redakcja jak chciałaby oszukiwać użytkowników benchmarka to bez względu na jakieś bulwersy użytkowników i tak dalej będzie to robiła. Jeżeli nie oszukuje to tylko według mnie ośmieszacie się lekko oskarżając redakcję o takie postępowanie. Takie jest moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

A ja tak czytam i dalej nie wiem jaki macie cel buntować się przeciwko redakcji? Przecież redakcja jak chciałaby oszukiwać użytkowników benchmarka to bez względu na jakieś bulwersy użytkowników i tak dalej będzie to robiła. Jeżeli nie oszukuje to tylko według mnie ośmieszacie się lekko oskarżając redakcję o takie postępowanie. Takie jest moje zdanie.

myślę że oni nie oskarżają redakcji o oszustwo tylko pewnego użytkonika i chcą zaradzic takim sytuacjom wprowadzając "dyscyplinę partyjną"
Link to post
Share on other sites

Następny ;)

 

jaki macie cel buntować się przeciwko redakcji

Albo nie czytasz albo nie rozumiesz :) o buncie to tylko ty tu mówisz.

Jeżeli nie oszukuje to tylko według mnie ośmieszacie się lekko oskarżając redakcję o takie postępowanie.

To też tylko twoje zdanie a nie moje na taki przykład.

 

Cyt. "dyscyplinę partyjną" tak coś w tym rodzaju.

Link to post
Share on other sites

A dla mnie nie jest jasne. Tym bardziej, że wyniki są tajne. Nawet dokładnej liczby głosów na zwycięzcę nie podali...

Cały problem w tym czy Admini nas zechcą wysłuchać i coś zrobią przed piątką czy temat pójdzie na tor boczny i będzie powtórka z rozrywki

To jest według mnie podejrzenie redakcji o oszustwo. Poza tym po co wam jawne głosowanie?? Jeżeli chcecie znać wyniki to znaczy że nie wierzycie redakcji że wiarygodnie wyłoniła zwycięzce. A znając wyniki to i tak nie zweryfikujecie czy to jedna osoba głosowała na siebie z tego samego IP czy stworzyła konta i rozdała kumplom swoim żeby na niego zagłosowali. Co Wam to da? Według mnie satysfakcję i utwierdzenie w fakcie że redakcja nie fałszuje wyników bo nic innego.

Link to post
Share on other sites

Coś ci sie pomyliło ma być fair, nikt z nas tak nisko nie zejdzie.

 

Ej spokojnie, ja nie napisałem, żebyście tak zrobili :!: Uważam ,że runio tak zrobił - umówił się z kumplami i przez kilka kolejnych edycji będą głosować na siebie nawzajem...
Link to post
Share on other sites

zamiast marudzic ( tez jestem zdziwiony wynikami ) to zacznijcie odkladac kase na nowe podzespoly. mi jakos udalo sie pozmianiac pare rzeczy, a za 2 tygodnie moze bedzie CrossFire ;)

ale przy najtepnym glosowaniu mozecie mnie uzglednic, oddam glos na "wybranca".

Link to post
Share on other sites

Ale jak by mi było to potrzebne to mam kasę na sprzęt, nawet nie startuje w tym konkursie.

 

EDIT:

@Dragon, gdybyśmy uważali, że redakcja oszukuje to jaki sens miałyby nasze głosowania ;) ... i tak mogliby oszukiwać. My tylko uważamy, że konkurs jest mało dopracowany i pozwala na różnego rodzaju przekręty.

Link to post
Share on other sites

Na mnie tez możecie liczyć

Witaj w klubie ;)

to zacznijcie odkladac kase na nowe podzespoly

W tym tygodniu wkładam WC do budy i jakoś nie płacze.

 

Tak jak kolega sevae nie startuje w konkursie.

 

P.S. Tylko trzech ?! co jest.

 

edit :

Oczywiście żle policzyłem :oops: sory.

 

Link to post
Share on other sites

ja jestem za i będę głosował kogo na tego na kogo wybierzemy z pośród wielu ;)

ale mam zamiar startować w następnej edycji bo sam nie mam kasy na kolejne rzeczy do wymiany...

więc jak coś ja też się dopisuje :)

 

Dragon a Ty poczytaj a potem mi mów że ja oskarżam redakcję... myślę że nigdy w życiu by tego nie zrobili ;/ :)

Link to post
Share on other sites

No to co, zacząć pisać bota :twisted: ;)

 

roznoście ulotki przez miecha i już wpadnie trochę kasy :) albo zbiór truskawek przez wakacje :)

Prościej jest pisać newsy przez wakacje :P

 

A co do głosowania w G.R.U.P.E., to można to zrobić za pomocą konferencji na GG :)

 

P.S: Ja też się piszę na to 'rozsądne' głosowanie :)

Link to post
Share on other sites

ja jestem za i będę głosował kogo na tego na kogo wybierzemy z pośród wielu ;)

ale mam zamiar startować w następnej edycji bo sam nie mam kasy na kolejne rzeczy do wymiany...

więc jak coś ja też się dopisuje :)

 

Dragon a Ty poczytaj a potem mi mów że ja oskarżam redakcję... myślę że nigdy w życiu by tego nie zrobili ;/ :)

Czytaj ze zrozumieniem także moje posty! Nie mówie że to TY oskarżasz redakcję tylko mówię do ogółu.

 

gdybyśmy uważali, że redakcja oszukuje to jaki sens miałyby nasze głosowania ... i tak mogliby oszukiwać. My tylko uważamy, że konkurs jest mało dopracowany i pozwala na różnego rodzaju przekręty.

No wiadomo że nie jest dopracowany ale z niektórych postów wynika, że wygrana użytkownika runio wynika z "widzi mi się" redakcji.

Link to post
Share on other sites

No wiadomo że nie jest dopracowany ale z niektórych postów wynika, że wygrana użytkownika runio wynika z "widzi mi się" redakcji.

Tak, bo chodziło o wzbudzenie wątpliwości co do formuły konkursu, jednak wcale nie uważam, że redakcja robiła jakieś machlojki - ale co do użytkownika runio pewny nie jestem.

 

Ciągle chcą dowodów na oszustwo, przy takiej formule nie możemy ich zdobyć (jest tylko wcześniejszy zestaw użytkownika runio), więc pozostało wzbudzanie wątpliwości. A tak w ogóle to oni powinni dostarczać dowody na oszustwo lub prawidłowość - a nie My.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...