Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Osobiste Imperium, czyli mój blog

blog książki gry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Drakkkainen

Drakkkainen
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 26 grudzień 2015 - 19:42

Cześć! 

Na benchmark.pl jestem od niedawna, więc przydałoby się przywitać i skorzystam już z tego tematu. Za pół roku skończę gimnazjum i w wolnym czasie poświęcam się grze w hokeja na lodzie. Nie jestem zapalonym graczem, a jak już gram to na PC (głównie BF3, Wiedźmin, TF2) i omijam sporo nowych tytułów, bo zwyczajnie są za drogie, w tym roku kupiłem tylko Wiedźmina 3 i nie pożałowałem tego zakupu. Kiedyś już próbowałem pisać coś na blogu, ale nie zasługiwało to na uwagę. Od jakiegoś już czasu staram się pisać teksty na moją stronę, nie jest to wybitny projekt i brakuje mi regularności, ale że zbliża się wolne, to zacznę pisać ze dwojoną siłą. Chciałbym rozwijać moje umiejętności pisarskie, bo w tym akurat się odnajduję.

Nie będę już przedłużał, zapraszam do lektury recenzji najnowszych Star Wars i starszych tekstów. Oceniajcie, doradzajcie, czekam na wasze opinie.

http://osobisteimperium.blogspot.com/

Trochę wolnego czasu w święta i napisałem recenzję książki "I nie było już nikogo" Agaty Christie. Mam nadzieję, że tekst się spodoba, czekam na wasz odzew. Na dniach kolejny post :)

Recenzja "I nie było już nikogo" autorstwa Agaty Christie

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blog, książki, gry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych