Skocz do zawartości

Recommended Posts

do 700 pln to szukaj i7-2600/2600k

o ile masz płytę która pozwala na oc.

w  cenie  tego ivy spokojnie też kupisz i5-2500k

jeśli nie podkręcasz to szukaj i5/2400/2500.

wydajnościowo niewiele gorszy od tego ivy ale tańszy i ma lut pod czapką a nie glut jak w ivy.

Edytowane przez mufasa
Link to post
Share on other sites

Nie mam zamiaru podkręcać. Chodzi mi o współgranie z Gtx 560Ti i 12gb ramu w Gta V na niskich ustawieniach w fullhd.

Co poradzicie do tego zestawu? Tego i5 2500 czy 2600?

 

Co powiecie o tym:

http://olx.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-2600k-CID99-IDd6u5Z.html#4666d64fd7


http://olx.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-2600k-komplet-box-CID99-IDcPkid.html#4666d64fd7

Tu jest najdłuższa gwarancja rozruchowa

Link to post
Share on other sites

Witam,

postanowiłem kupić do mojej płyty głównej (LGA 1155) procesor do 700 zł od Intel'a.

Znalazłem taki:

http://allegro.pl/procesor-ivy-bridge-i5-3570-4x3400-lga1155-22nm-gw-i5865760976.html

Co o nim powiecie? Czy warto kupować?

Jeżeli możecie to zaproponujcie mi inny :D do ok. 700 zł

Jakie masz obecnie cpu ? że chcesz wymieniać ? napisz model płyty głównej, jeżeli tylko mobo pozwoli na oc to lepiej brać K :-) 

 

Link to post
Share on other sites

Pewnie jedno i drugie nie wyrabia, przy gta ale głównie grafika, do najmłodszych nie należy.

Nie chciał byś sobie dozbierać pieniędzy i kupić i5 4460 plus tanie mobo ? koszt około 1000zł a w przyszłość kupisz grafikę z średniej półki ;-)

Link to post
Share on other sites

niech najlepiej dozbiera hajs i kupi i7 4790k albo wydajniejsza w grach i7 5775 dzięki l4 porządna płytkę pod z97 albo 4690k lub odpowiednik broadwell bo po mojemu bawienie się w pół środki typu 4460 i tania płyta potem znowu będzie zmieniał mobo bo kupił budzetowke a chciał później lepszy procesor kupić z k z płytą która spokojnie stabilne popracuje z wysokim oc i7 2600k jest dobre jak robisz oc 4.5 zwyz i na razie chcesz na lga 1555 siedzieć póki co kupujesz tanio ta i7 i mobo wtedy nie jest źle oba rzeczy są dobrym wyborem jeśli chce siedzieć na ddr3 560 gtx jest juz starym sprzętem i lepiej mieć coś typu gtx 950 a z wczytywanie się obiektów w grze to są ustawienia rysowania obiektów widoczność musisz zwiększyć by renderowalo dalsze obiekt itp tyle ze to bardziej zabija wydajność w grze .

 

Niekompetencja

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Myślałem, że ten post kosiarz66, jest napisany dla jaj, ale niestety nie. Człowiek szuka procesora do 700 zł, a ty wyskakujesz z i7 5775, który chodzi w granicach 1500-1700 zł, do tego "porządna płytkę" za ile 500 zł? Chłopie puknij się w głowę... i zacznij stawiać kropki w swoich zdaniach, bo tego nie da się czytać.

 

Autorze kup sobie jakąś najtańszą i5 2400 i sprzedaj tego gtx'a. Ze sprzedaży gpu i z reszty za procesor kupisz spokojnie radeona 7870, GTA powinno wtedy chodzić elegancko :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

niech najlepiej dozbiera hajs i kupi i7 4790k albo wydajniejsza w grach i7 5775 dzięki l4 porządna płytkę pod z97 albo 4690k lub odpowiednik broadwell bo po mojemu bawienie się w pół środki typu 4460 i tania płyta potem znowu będzie zmieniał mobo bo kupił budzetowke a chciał później lepszy procesor kupić z k z płytą która spokojnie stabilne popracuje z wysokim

O to poszedłeś po bandzie to topowy sprzęt za grube pieniądze, Pół środki ? 4460 to bardzo dobry wybór jeżeli kogoś nie stać na droższy sprzęt, Popieram wypowiedz darth_moll ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...