Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam forumowiczów!

 

Temat pewnie znany, ale nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na własną rękę... Otóż posiadam zestaw bezprzewodowy Logitech K270 (mysz + klawiatura na wspólnym odbiorniku USB), kupiony jakoś pół roku temu. Problem jaki doświadczam podczas korzystania z niej, to momentami niereagowanie na wciśnięty klawisz albo mysz nie wykrywa ruchu (dzieje się to bardzo rzadko, nie zauważyłem żeby było czymś szczególnie uwarunkowane) - odnoszę wrażenie że najczęściej występuje jak gram np. w WoTa i trzymam wciśnięte "w" to nagle czołg przestaje jechać - i czasem wystarczy puszczenie i ponowne wciśnięcie klawisza (dzieje się tak nie tylko z "w", także problem zużycia klawisza odpada) a czasami muszę wyłączyć i włączyć klawiaturę... Jest to strasznie upierdliwe...

Odibiornik USB wpięty mam z tyłu komputera do płyty, ale klawiatura znajduje się bardzo blisko niego (z resztą czasami leżąc z klawiaturą na łóżku w odległości ok. 2,5m też działa, więc odległość też można wykluczyć). Oczywiście sterowniki wszystkie zainstalowane, nawet SetPoint zainstalowałem, ale nie pomogły... Jak jakąś potencjalnie ważną informację pominąłem to przepraszam, nic mi więcej nie przychodzi do głowy...

 

Specyfikacja ogólna PC-ta;

- i5 4460

- MSI GTX 580 TwinFrozr II

- MSI Z87 G45 Gaming

- 2x4GB HyperX Red

- Tacens Valeo V 900W

- (system) SSD Corsair LS Force 60GB

- HDD Toshiba MK3265GSXN 320GB.

Edytowane przez Shimu
Link to post
Share on other sites

@wiatr

 

Wszystkie oszczędzania energii powyłączane - chociaż jeśli sprecyzujesz które ustawienia i gdzie znajdę, to może się okazać, że coś pominąłem... ;)

 

@chrisplbw

 

Baterie wymieniłem już - niestety, bez rezultatów.

 

Dodam jeszcze, że problem występuje bardzo rzadko, ale czasem zdarza się, że kilka razy "pod rząd"...

Link to post
Share on other sites

@wiatr

 

Wszystkie oszczędzania energii powyłączane - chociaż jeśli sprecyzujesz które ustawienia i gdzie znajdę, to może się okazać, że coś pominąłem... ;)

Opcje zasilania > Zmień ustawienia planu > Zmień zaawansowane ustawienia zasilania > Ustawienia USB

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...