Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

CRM dla firmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomia_88

Tomia_88
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 10:16

Witam, poszukuję firmy, która zajmuje się wdrażaniem systemu CRM. Wiem, że to wiąże się ze zmianą sprzętu, odpowiednią infrastrukturą czy licencjami. Tyle w teorii, w praktyce nie znam firmy, która mogłaby mnie w tym temacie pokierować. Chodzi o założenie systemu, przeszkolenie pracowników, jak on działa i kontakt w razie, gdybyśmy nie ogarnęli jakiegoś problemu. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

• 0

#2 mabrothrax

mabrothrax
  • Papa Nurgle

• 2252 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:54

Poczytaj - http://www.crm.pl/po...php?kategoria=3

Ja od siebie mogę polecić AMG.net.

Użytkownik mabrothrax edytował ten post 15 grudzień 2015 - 12:56

• 0

| MSI Optix AG32CQ | LG 32UD99 | PC: 8700k/H60/Z370/16GB/4xSSD/RTX2080/Corsair 400C/Seasonic 850W | PS4 Pro |

Ekspert działu: Strefa Gracza / Konsole / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 Jurkos

Jurkos
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 11:06

Systemy CRM stają się coraz bardziej popularniejsze w dzisiejszych czasach i znacznie ułatwiają funkcjonowanie firmy, bo umożliwiają i ułatwiają wymianę oraz dostęp do informacji o kontrahentach, zleceniach i postępach prac na poszczególnych szczeblach w naszej firmie. Wiem, że niektórzy dystrybutorzy CRM proponują darmowe wersje CRM do wykorzystania po to, alby zachęcić potencjalnego klienta i pokazać mu na czym dokładnie CRM polega, więc skoro nie wiesz o co dokładnie chodzi w CRM poszukaj jakiejś sensownej propozycji wypróbowania takiego systemu za darmo:)

• 0

#4 helenakosc

helenakosc
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 25 grudzień 2015 - 22:03

Szczerze mówiąć przeglądając nazwy firm o większości słyszę pierwszy raz, a wydawało mi się, że jako tako orientuję się w tej branży. no ale życie lubi zaskakiwać. Tak czy siak - trochę zaskakuje mnie to, że pytasz się o to na forum intenetowym, raczej powinna zajać się tym (mam na myśli weryfikację i wybór potencjalnego dostawcy usług) jakaś komórka w przedsiębiorstwie

• 0

#5 Bartek.K

Bartek.K
  • Nowicjusz

• 7 postów
  • Miejscowość:Jelenia Góra

Napisano 27 grudzień 2015 - 13:00

a moim zdaniem popytaj wśród znajomych z branży. Wtedy będziesz miał bardziej dedykowany program pod konkretny biznes. Pewnie wyjdzie taniej taki program niż zamówienie w firmie która specjalnie dla Ciebie napisze taki program. A i chyba wymiana całego sprzętu nie będzie potrzebna do tego aby zrobić u Ciebie taką zmianę i ułatwienie pracy.

• 0

#6 helfi

helfi
  • Entuzjasta

• 534 postów
  • 3DMark 06:21096

Napisano 27 grudzień 2015 - 13:23

Witam, poszukuję firmy, która zajmuje się wdrażaniem systemu CRM. Wiem, że to wiąże się ze zmianą sprzętu, odpowiednią infrastrukturą czy licencjami. Tyle w teorii, w praktyce nie znam firmy, która mogłaby mnie w tym temacie pokierować. Chodzi o założenie systemu, przeszkolenie pracowników, jak on działa i kontakt w razie, gdybyśmy nie ogarnęli jakiegoś problemu. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Jak duża firma? Czy istnieje jakaś infrastruktura? Koszt infrastruktury i jej utrzymania można przesunąć na drogie licencje systemu w chmurze np. Salesforce-a.

• 0

Spoiler

#7 Ukosik55

Ukosik55
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 19:34

U nas w firmie wdrożyliśmy na początku grudnia ten system http://www.chromecrm.com. Jest to może trochę nietypowy system, bo nie mamy żadnego specjalnego oprogramowania, wdrożeni nie wiązało się z wymianą sprzętu. Program ten dostępny jest online przez przeglądarkę internetową. To naprawdę spore ułatwienie, bo nie musimy wykupywać licencji. System oparty na hostowaniu dostępny jest z każdego miejsca w firmie. Można powiedzieć, że po tych kilku tygodniach już nauczyliśmy się pracy w tym systemie-  wszystko jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. 

• 0

#8 Amity94

Amity94
  • Dyskutant

• 222 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 14:28

Witam aby nie dodawać kolejnego wątku na ten temat napiszę tu.

Otuż na raze firma to tylko pomysł ale mam zamiar otworzyć mały sklep komputerowy u mnie w łodzi i zastanawiam się nad tym jaki system CRM/ERP wybrać. Przede wszystkim dobże aby był jak najtańszy, a w miarę możliwości darmowy dla góra 5-6 osób. Dobrze aby miał moźliwość połączenia z usługami Mail'owymi(Google, Outlook itp.) lub miał własny system mailling'owy. Przydatna też będzie apk mobilna(nie wymagana ale mile widziana). Fajnie by buło gdyby można było dostać Demo jeśli tylko płatne licki ;)

Pozdrawiam :)

Użytkownik Amity94 edytował ten post 21 lipiec 2016 - 14:32

• 0

#9 klefas

klefas
  • Nowicjusz

• 1 postów
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 23 sierpień 2016 - 10:57

Zamiast w 100% polegać na gotowych rozwiązaniach, warto samemu zdobyć chociaż podstawową wiedzę na temat mechanizmów CRM. Na początek polecam książkę "Systemy CRM - co działa a co nie?", dostępną jako e-book na stronie http://www.chromecrm...ziala-a-co-nie/. Jest to kompendium wiedzy na temat zalet systemów CRM, a także niezbędna pomoc w wyborze odpowiedniego systemu. Znajdziesz tam wskazówki co należy zrobić, aby prawidłowo wdrożyć CRM i jakich błędów nie popełnić.

• 0

#10 pomper

pomper
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 07:19

System dla firmy na start, gdzie wiadomo, że na początek specjalnie pracy nie będzie?

Jakie polecacie? Zależy mi na czymś, co będzie funkcjonalne, aktualizowane i przy okazji dosyć atrakcyjne cenowo.

Przychodzi wam coś na myśl?

• 0

#11 mabrothrax

mabrothrax
  • Papa Nurgle

• 2252 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 10:43

Swoją firmę rozliczam w systemie wfirma.pl, jest tam w pakiecie podstawowy CRM i system Kadr, zerknij. Wychodzi około 140 zł za kwartał.

• 0

| MSI Optix AG32CQ | LG 32UD99 | PC: 8700k/H60/Z370/16GB/4xSSD/RTX2080/Corsair 400C/Seasonic 850W | PS4 Pro |

Ekspert działu: Strefa Gracza / Konsole / Pełne zestawienie Ekspertów

#12 pomper

pomper
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 06:19

Berberis, ale to przecież pod każdy rodzaj działalności potrzebny jest program innego rodzaju. Każdemu może pasować coś diametralnie innego, aby tylko było to w odpowiedni sposób dopasowane. Jeśli tak właśnie będzie, to na pewno będziecie zadowoleni. Inna sprawa - nie potrzebujecie systemu z pełną gospodarką magazową, jeśli wystarczy wam prosty magazyn. I analogicznie przy innych zagadnieniach. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych