Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie !

Jak w temacie :) Szukam DAC'a (karta dzwiękowa + wzmacniacz) pod Superluxy HD681 (kiedyś może coś lepszego pokroju AKG K240 /K550) w cenie 150-200zł . Nic więcej. Kiedyś miałem SC808, karta marzenie, ale niestety musiałem się jej pozbyć. A i jeszcze moje MOBO to Intel DH55HC (podaję bo karty mają różne wejścia PCI X1 itp itd).

Rozważałem 2 opcje : MAYA U5 od Audiotraka za 199zł lub AIM SC8000 za 149zł . Co polecacie ? Lepiej bardziej "mobilny" Audiotrak czy "stacjonarny" ale lepszy AIM ? A może coś innego ? Jak te karty wypadają na tle standardowego SC808 ( Miałem go miesiąc nie nasłuchałem się zbyt :) )

Pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites

Bez znaczenia, liczy się jak najwyższa jakość. Kiedyś miałem Sound Blastera 3D Core (Integra) i dzwięk był w miarę okej, po zmianie na SC808 było mega, czy ten SC8000 dogania trochę chociaż SC808 i będzie pasował pod HD681 i jest dobry ?

 

Fajnie by było jakby był zewnętrzny, ale jak na tym jakośc dzwięku ma sporo ucierpieć to nie.


Mówisz, że będzie dla mnie podobnie jak SC808? Jeżeli tak to mogę brać bo akurat pasuje pod moje MOBO i brakuje mi od chwili sprzedania SC808 dobrej muzyki ( Z integry brak słów, z telefonu niby lepiej ale to nie to)

Dzięki za szybkie odpowiedzi Koledzy :)

Czyli brać SC808, nie ma co kombinować ? Dla pewności : nie wymaga ona dodatkowego zasilania i spasuje pod DH55HC (Intel)?

 

 

+Przy okazji :) Dzięki za Cloudy Fex :) Super sprawa, grały świetnie, lecz rozstałem się z nimi niestety równie szybko jak z AIMem :(

Edytowane przez Kacper9812
Link to post
Share on other sites

Niestety w obecnej chwili SC8000 konkurencji w jakości dźwięku nie ma w swej cenie i mam wrażenie, że długo mieć jej nie będzie. 

Podobnie jest z HyperX, bo to tak samo headset, który długo nie będzie mieć lepszej alternatywy, szczególnie w promocyjnych cenach ~250zł. Potem na forum porady w sprawie słuchawek do 300-400zł czy nawet 500zł wyglądają strasznie monotematycznie :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...