Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Co wybrać HTC One M7, czy Samsung Galaxy J5

Samsung HTC

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Virell

Virell
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 21:46

Jak w temacie zastanawiam się nad kupnem, jednego z tych dwóch smartfonów. Ja osobiście jestem bardziej nastawiony na kupno HTC, pomimo, że podobno aparat mógłby być lepszy i inne takie rzeczy, które nie mają dla mnie znaczenia. Tu pojawia się pytanie, czy może nie robię błędu decydując się na HTC, patrząc, że jest 200zł droższy, a opinie o Samsungu są dosyć dobre. Dochodzi też sprawa tego, że Samsung jest z 2015. roku, a HTC z 2013. Czy to ma jakieś duże znaczenie? Pozdrawiam.

• 0

#2 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 13 grudzień 2015 - 21:50

Nie wiem czy chcesz nowe czy używane ale M7 już nowej nie kupisz niestety. Wszystko te co są niby nowe to refuby z Chin i bez gwarancji producenta J5 to też 4 liter nie urywa Określ budżet i wypełnij najlepiej informacje według wzoru to coś sie dobierze
  • 0

#3 Virell

Virell
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 22:04

- Budżet jakim dysponuje to max. 1000zł, chociaż nie chiałbym przekraczać ceny Samsunga J5 (750zł).

- Zakupu mogę dokonać gdziekolwiek, byle nie za granicą.

- Jeśli chodzi o stan, to może być używany w stanie idealnym itp. (Nawet taki znalazłem, jako inna opcja - cena to była 550zł.)

- Wyświetlacz nie ma dużego znaczenia, byle by nie przekraczał 5 cali. - (najlepiej wogóle)

- Android

- Będę go używał do internetu (bardzo mi się podoba, że HTC obsługuje flasha w przeglądarkach, to OGROMNY plus), rzadzej filmy, często gry i inne jak np. Facebook. Możliwość zrobienia zdjęcia jakiemuś zachodowi słońca czy coś :P Aparat nie musi być powalający, ale jako taką, średnią jakość przynajmniej musi mieć.

- Czas pracy to przynajmniej te kilka, kilkanaście godzin średniego użytkowania, bo i tak codziennie ładuje telefon. (Już się do tego przyzwyczaiłem). 

Użytkownik Virell edytował ten post 13 grudzień 2015 - 22:05

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Samsung, HTC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych