Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastosowanie komputera: Głównie Gry,Nagrywanie na YT,Stream on Twitch

 

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: Posiadam 4500zł ewentualnie moge dołożyć max 200 zł +-

 

Kiedy zamierzasz kupić komputer: Nie śpieszy mi się jak po świętach będzie taniej wychodzil to

kupie po świętach

 

Których części potrzebujesz? Komputer + Monitor !!!

 

Czy będziesz podkręcać sprzęt: Tego nie wiem może tak może nie :P nie jestem w stanie się wypowiedzieć ;D

 

Specjalne wymagania: Zależy mi na karcie graficznej MSI GTX970 4G i i5 3960k

 

 

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? NIE

 

Własna propozycja zestawu: NIE POSIADAM

Link to post
Share on other sites

W sumie tak, mogłem wyjaśnić. Jesli bowiem (co podejrzewałem) mocne nastawienie kompa na cs go to monitor 144 hz podstawa, zwłaszcza jak chcesz się chwalić osiągami na streamie. Stąd pytanie. Wtedy gtx 970+4690k nie wciśniesz, no może, ale będzie ciasno, musiałbym podliczyć. A więc dużo grania w cs go na tym?

Proszę się nie denerwować, znam się na rzeczy i chcę rzetelnie pomóc ;)

Edytowane przez lewiis
Link to post
Share on other sites

Ok.może w inny sposób chciałbym kupić komputer głównie do gier do streamu też ale bez przesady.Fajnie by było jakby msi gtx 970 i i5 4960k sie zmiescił ale jestem tak czy siak otwarty na propozycjie...P.S tylko z tą ceną trzeba sie zmieścic w max 4700zł bo inaczej umre z głodu

Link to post
Share on other sites

http://forum.benchmark.pl/topic/198650-komputer-monitor-do-46004700zł/?p=2028426

 

Opcja z i5 4690K delikatnie ponad 4700 zł. Jeżeli chcesz zejść niżej, to obudowa na SilentiumPC Gladius M35 Pure Black (b/z) + Thermaltake Smart SE 530W 80+ 140mm modular

 

 

 

Czy będziesz podkręcać sprzęt: Tego nie wiem może tak może nie nie jestem w stanie się wypowiedzieć ;D

 

To na start możesz zrezygnować też z chłodzenia SPC Grandis. Jedziesz na chłodzeniu boxowym. Jak zdecydujesz się na OC, to dokupujesz dopiero wtedy odpowiedni cooler. W ten sposób bez problemu zejdziesz pod zakładane 4500 zł.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...