Skocz do zawartości

Mały problem z Gigabyte Gtx 980 Ti G1 Gaming


Recommended Posts

A widzisz, to faktycznie mogą być szczotki. W mojej starej wiertarce ostatnio padły - kwestia zużycia. Widać Twój egzemplarz jest na to bardzo podatny. Wg mnie powinieneś zabrać kartę do najbliższego elektryka, który bez większego problemu je wymieni. Wcześniej kup tylko jakieś zamienniki. Nie martw się jeśli nie będą dokładnie takie same - wykonane są z miękkiego materiału, który bez problemu będzie można ukształtować.

Na przyszłość pamiętaj - tak się kończy katowanie karty na wysokich obrotach! Na tę chwilę spsikałbym szczotki jakimś kontaktorem.

Jak już jesteśmy przy tym temacie, to sprawdź szczotki w swoim smartfonie - dokładnie w dysku. To główna przyczyna utraty danych. Lepiej załatwić wszystko za jednym zamachem.

Edytowane przez michalschulz1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ale ja mam jeszcze ta karte na gwarancji wiec chyba lepiej oddaj ja na gwarancji  bo poco mam  mieć potem poroblemy ja zobaczą ze ktos inny grzebał przy niej

Co robic pomocy !!

 

Jaki masz zasilacz? Możesz zgłosić kartę na gwarancję, podaj powód, że piszczą cewki i prosisz o wymianę karty graficznej na taki sam nowy model, ale pozbawiony piszczących cewek. Jak przyślą Ci kolejny egzemplarz to dokładnie sprawdź czy przysłali Ci nowy egzemplarz karty a nie używany. 

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/karty_geforce_gtx_970_maja_problem_z_piszczacymi_cewkami

Edytowane przez wsde
Link to post
Share on other sites

Ale ja mam jeszcze ta karte na gwarancji wiec chyba lepiej oddaj ja na gwarancji  bo poco mam  mieć potem poroblemy ja zobaczą ze ktos inny grzebał przy niej

Co robic pomocy !!

 

Producenci nie uznają gwarancji, ponieważ piszczące cewki nie wpływają na prawidłową pracę karty graficznej. Powiem Ci co poradził sprzedawca mojemu kumplowi kiedy karta wróciła po nieuznanej gwarancji. "Niech Pan kupi sobie dobre słuchawki i gra w słuchawkach". 

Link to post
Share on other sites

Producenci nie uznają gwarancji, ponieważ piszczące cewki nie wpływają na prawidłową pracę karty graficznej. Powiem Ci co poradził sprzedawca mojemu kumplowi kiedy karta wróciła po nieuznanej gwarancji. "Niech Pan kupi sobie dobre słuchawki i gra w słuchawkach". 

 

Bzdurę napisałeś. Z własnego doświadczenia wiem, że Asus uznaje gwarancję na piszczące cewki w karcie, Asus po prostu wymienia kartę na nową. MSI i EVGA też podobno tak robią.

Edytowane przez wsde
Link to post
Share on other sites

Jaki masz zasilacz autorze? mam taką samą kartę i nic u mnie nie piszczy nawet jak karta chodzi na 100% obciążenia. Proponowałbym zanieść kartę do kogoś znajomego i tam sprawdzić czy problem nadal występuje, jak piszczy tak samo to wina karty, jak nie to może być winny zasilacz. Po tym bym dopiero reklamował.

Link to post
Share on other sites

Bzdurę napisałeś. Z własnego doświadczenia wiem, że Asus uznaje gwarancję na piszczące cewki w karcie, Asus po prostu wymienia kartę na nową. MSI i EVGA też podobno tak robią.

Kolega wysłał kartę na gwarancje i gwarancja została odrzucona. Życie weryfikuje teoretyczne rozważania. 

Edytowane przez mistereco
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...