Skocz do zawartości

Komputer Do Renderingu/stremowania/gier do 5 tyś


Recommended Posts

Witam.

1.

  • Zastosowanie komputera :

Potrzebuję komputer stacjonarny do zadań wypisanych w tytule.

 

2.

  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :

Zamierzam kupić w Lutym.

 

3.Mam już dysk ssd, więc jego można pominąć.

 

4.

  • Własna propozycja zestawu :
  • Których części potrzebuję :

Zastanawiam się nad procesorem tańszym od i-7,ale tak samo wydajnym,a nawet lepszym po podkręceniu. Core i5-6600K +  

5.

  • Czy będę podkręcać sprzęt? :

do tego jakaś płyta która wykorzysta jego potencjał i jest łatwa w OC no i chłodzenie.Karta najlepsza cena-jakość + wsparcie przy renderingu (myślałem nad radeonem 

Karta graficzna MSI Radeon R9 380, 4GB GDDR5 (256 Bit) ).Zależy mi również na dobrych kościach pamięci RAM a dysk wystarczy 1TB. Bez systemu(będzie win 7 64bit ), bez składania (sam złożę, składałem już).Dobry zasilacz, a obudowa nie musi być droga ani wypasiona, ma mieć dobre parametry i chłodzenie.napęd optyczny normalny dvd.

 

6.

  • Maksymalna kwota :

do 5 tyś .

Uprzedzam, mogę się nie znać, a informacje podane wyżej mogą do siebie nie pasować, jednakże proszę o wzięcie ich pod uwagę w pierwszej kolejności.

Edytowane przez BoskiBosek
Link to post
Share on other sites

"Zastanawiam się nad procesorem tańszym od i-7,ale tak samo wydajnym,a nawet lepszym po podkręceniu. Core i5-6600K + "

 

Jeżeli chcesz streamować, renderować, w tle jakieś apki mieć odpalone - bez 4 rdzeni i ht nawet o tym nie myśl. Nie będzie to komfortowe

 

mały showdown:

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Potrzebuję komputer stacjonarny do zadań wypisanych w tytule

 

 

.Karta najlepsza cena-jakość + wsparcie przy renderingu (myślałem nad radeonem 

 

Jaki soft do renderowania ?  

 

 

 

Zamierzam kupić w Lutym.

 

Wróć dwa tygodnie przed zakupem. Teraz jest o wiele za wcześnie.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...