Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Ostatnio zakupiłem sobie nową maszynę do gierek. Wydawało mi się, że za budżet, którym operowałem, a było to koło 2300zł złoże już coś fajnego, co przetrzyma parę lat i pozwoli mi się cieszyć grą bez nerwów. Pojawił się jeden problem. Mam ścinki fpsów, spadki z przykładowych 300 na 100. O ile przykład z 300 na 100 nie robi różnicy, tak jak ustawie sobie max_fps 60 w CS:GO, tak spadki dalej będą występować z 60 na np 10/15. Całość trwa sekundę, jest to zwykłe przycięcie gry. No, ale wiadomo nie spodziewałem się takich rzeczy na nowym pc i to jeszcze nie na jakiś super hiper detalach bo na średnich. Co lepsze, gra nie robi różnicy. Czy gram w super wymagającego Wiesława 3, czy w grę która zajmuje 20 mb, wciąż to samo. 
Tutaj mój setup. Dodam, że monitor to jakiś stary samsung 19', ale wątpie by miał jakiś wpływ. Zainstalowany win 8.1 x64.

Bardzo proszę o pomoc w zdignozowaniu problemu, a może i rozwiązaniu go. Czy mam pc wysłać na gwarancję czy może obejdzie się. 
Pozdrawiam

 

 

Seagate Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

 

   

Crucial Crucial 8GB 1600MHz CL9 Ballistix

 

   

Chieftec Chieftec GPA-450S S8 450W iArena 80+ 120mm

 

   

MSI MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/

 

   

SilentiumPC SilentiumPC Brutus S20 Pure Black USB3.0 (micro ATX)

 

   

Asus Asus GeForce GTX 950 StriX DC2 OC Gaming 2GB DDR5 128bit

 

   

Intel Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem ;) Po pierwsze wyłącz VSync w ustawieniach gry i panelu sterowania nvidia (synchronizacja pionowa), po drugie pobierz ADWcleanera i przeskanuj komputer; może jakiś wirus zżera FPSY, po trzecie zrób testy 3DMarka i podeślij screeny, po czwarte pobierz program msi afterburner i sprawdź taktowania i temperatury GPU i CPU podczas grania; tutaj też podeślij screeny ;) Rób wszystko po kolei, i sprawdzał czy się polepszyło ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...