Skocz do zawartości

Duża, optyczna mysz do gier.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kebab84,

Recommended Posts

Witam serdecznie. W skrócie rzecz ujmując poszukuje dużej, wytrzymałej myszy optycznej.

 


§  Budżet: bez ograniczeń, ale im taniej tym lepiej :)

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Razer Abyssus.

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito.

§  Chwyt: Finger grip (trochę wymuszony wielkością myszki).

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: niestety na uczelnie nie wziąłem linijki :(

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Abyssus świetnie się sprawuje, ale dłoń domaga się zmiany.

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Niebieskie / zmienne podświetlenie.


Pozdrawiam.
P.S. Wielkość dłoni wrzucę, gdy wrócę do domu.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

ZOWIE ZA11, ZOWIE EC1A lub Zowie FK1 oraz SS RIVAL... to co Ci mogę polecić. Poczytaj recenzję tych myszek i obczaj wymiary... to są jedne z więszkych mych, za cenę około 200 zł z dobrymi sensorami i jakościowo godne polecenia. Zowie FK1, oraz ZA11 są na najlepszych jakościowo sensorach avago... popatrz też na ich profile... godne polecenia.

Edytowane przez kebab84
Link to post
Share on other sites

Już testowałem ss rival i chyba na nią się zdecyduję. Szkoda tylko, że nie zrobili jej w paru wariantach wielkościowych, bo jest naprawdę świetną myszką, ale mogłaby być w moim przypadku minimalnie większa. W każdym razie dzięki za odpowiedzi! :)

Wgl. to chyba nie ma większej gamingowej myszki od Rivala :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...