Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, szukam całego komputera łącznie z obudową za około 2500(jesli do czegos naprawde warto doplacic piszcie). Komputer ma byc przeznaczony głównie do tego aby chodziły na nim nowe gry typu Wiedzin 3, Fallout 4, najnowszy CoD, pomodowany Skyrim czy tez nadchodzacy Dishonored 2. Nie jestem graczem competetive wiec nie zalezy mi specjalnie na jakis specjalnych parametrach pod CSa czy LoLa. Zalezy mi głównie aby gry ładnie i płynnie działały.


  • Zastosowanie komputera do gier
  • Kwota :  około 2500zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :Jak najszybciej
  • Których części potrzebuję :całość
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :powinienem?
  • Rozdzielczość mojego monitora i model :Również będę kupował nowy monitor wiec jeszcze nie wiem
  • Specjalne wymagania :brak
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :brak

Chciałbym dodać, że jestem w tym raczej zielony więc będę wdzięczny za wszystkie porady i pomoc. :)


Link to post
Share on other sites
Czy będę podkręcać sprzęt? :powinienem?

jasne

Wydajny procesor 4 rdzeniowy, budżetowe mobo i buda, choc stabilna, pojemny hdd, zasilacz z zapasem mocy, wydajna karta graficzna od EVGA , 8 gb ram w jednej kości żeby można było dołożyć 

MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/

Crucial 8GB 1600MHz CL9 Ballistix

Antec VP-PC 400W 120mm

Liteon iHAS122 SATA (black)

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Zalman ZM-T3 USB3.0 (micro ATX)

EVGA GeForce GTX 950 SC 2GB DDR5 128bit (1342/6610)

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Benq GL2250 (5ms, DVI)

Razem 2748zł + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

Edytowane przez lewiis
Link to post
Share on other sites

Jeśli na monitor masz osobny budżet, to warto dopłacić do gtx 960 4gb te 200 zł, nie majątek, a dobry model wykręca się całkiem, całkiem :) Tylko nie wiem czy wtedy zasilacz nie sprzydał by się ciut mocniejszy ?

Edytowane przez luck85
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...