Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w temacie. Szukam karty do 1000PLN. Ma być nowa bo zdecyduje się na nią pewnie w jakimś sklepie na raty, więc fajnie jakby były konkretne oferty np. z ratami 0%.

 

Co w tej cenie jest dobrego? Oczekuje płynności w FHD, w nowych tytułach przez najbliższy rok.

 

PS. mój aktualny sprzęt w stopce.

Link to post
Share on other sites

Może warto pomyśleć nad Radeonem R9 270X?

np. http://www.komputronik.pl/product/204180/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Radeon_R9_270X_MSI_2GB_DDR5_DVI_HDMI_DP_PCI_E_.html
 

albo jeżeli coś z nV to:

np. http://www.komputronik.pl/product/269061/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/GIGABYTE_GeForce_GTX_960_4GB_WindForce.html

Przy czym pomimo tego, że w GTX'ie mamy więcej pamięci (nawet o 2GB) to i tak jest ona dostępna na dwukrotnie węższej szynie danych, a większość gier i tak więcej niż te 2GB w rozdzielczości 1080p nie powinna zżerać. No i jest też w sumie znaczna różnica w cenie, bo te 200zł to tak naprawdę 25% wartości Radeona  :)

Link to post
Share on other sites

RAT 0% nie MA ! Nie kumam jak można się w to nadal nabijać :(

 

Sklepy udzielające kuszących rat tzw. 0% , albo maja ceny minimum 10% wyższe ( bo oddają bankowi % za udzielenie rat ) , a ponadto na 10000% będzie potrzebna prowizja od wystawienia rat itd./itp + ew. ubezpieczenia i jeszcze "co tam tylko da się upakować" , by osoba udzielająca kredytu dostała "sowitą" prowizję ;p

= OMIJAĆ JAK TO TYLKO MOŻLIWE .

Edytowane przez GergG
Link to post
Share on other sites

RAT 0% nie MA ! Nie kumam jak można się w to nadal nabijać :(

[...]

 

Rozumiem o czym mówisz, ale nie zgadzam się z Tobą. Masz rację że tam gdzie jest to 0% sprzęt jest droższy. Ale zamiast uzbierać np 1000zł na karte wolę zapłaćić za nią 115zł x 10rat bo nie odczuje tak tego wydatku od razu. A czy w jednym sklepie będzie ta karta za 1000zł + 15% na 10rat, czy za 1150 na 10x0% rat to mi to nie robi. Mogą to nazwać jak chcą. Poprostu dzięki ratom mogę sobię na coś pozwolić od razu i za tą usługę jestem w stanie zapłacić ten "procent" (ukryty lub nie).

 

Wracając do tematu - nie chce robić offtopa.

Lepiej wybrać 4GB czy szynę 256bit? Wcześniej o tym nie pomyślałem, a @Narokishi dał mi do myślenia teraz. :)

Link to post
Share on other sites

@up

 

Gohut napisał trochę nie po polsku. Chodziło mu chyba o problem z dostępnością karty w sklepie. Z kartą wszystko wporządku. EVGA w wersji ACX2.0+ za tą cenę to OnePiece wśród gtx960. double bios, 8 fazowe zasilanie, mega oc, mega cena.

 

Tu masz recke:

 

http://www.tweaktown.com/reviews/6950/evga-geforce-gtx-960-supersc-acx-2-video-card-review/index.html

 

 

W mojej opinii w perspektywie cena / wydajność , nic lepszego nie dostaniesz do 1000pln do grania na mid/high detalach  ;)

 

Chyba, że upolujesz używanego niereferenta r9 290 na gwarancji, a to już półka wyżej jakieś 30% szybsza karta. i na niej juz detale high/ultra sa osiagalne w 60fps.

Edytowane przez phx1990
Link to post
Share on other sites

Przepraszam, źle się wyraziłem :)

Dokładnie tak. Karta jest OK, tyle że właśnie było coś z tym sklepem i były problemy z dostępem ale tak jak piszą, jeżeli są to bierz i nawet się nie zastanawiaj.

Na 960 spokojnie pograsz na wysokich zazwyczaj w 60fps na fullhd.

Edytowane przez MrGohut
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...