Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Laptop ASUS K70IO

wycena asus k70io laptop używany T6500 GT120M 17.3 500GB 4GB

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 davastator

davastator
  • DeV

• 39 postów
  • Miejscowość:Oświęcim

Napisano 04 grudzień 2015 - 19:06

Witam, potrzebuje wycenić mojego starego dobrego asusa :P

ASUS K70IO (17.3" LED)
Core2Duo T6500 2x2.1Ghz
HDD 500GB
4GB RAM
GeForce GT120M 1GB
+pudełko, papiery, płytki ze sterownikami, software i Vistą OEM

Bateria padła całkiem, nie kupowałem nowej bo i tak laptop służył mi od dawna jako komputer stacjonarny, rzadko był ruszany z biurka. 
Nagrywarka DVD chyba nie działa (pewnie zepsuła się od nieużywania biggrin.png), mówię chyba ponieważ i tak wyciągnąłem ją dla lepszego chłodzenia tongue.png
Dodatkowo niedawno całego wyczyściłem + zmieniona pasta termo we wszystkich miejscach gdzie była stara (bardzo fajne temperatury podczas grania w CS:GO nawet bez podkładki chłodzącej)
Stan wizualny całkiem spoko jak na paroletniego lapka (nie pamiętam dokładnej daty zakupu, ale było to zaraz po jego premierze - cena 3099 zł)

Wiem że może być mi go ciężko sprzedać ponieważ jest już przestarzały, ale może ktoś potrzebuje taniego używanego lapka z dużym ekranem (ja bez problemu grałem na nim w LOLa i starsze gry, a od jakiegoś czasu w CS:GO - tutaj niestety marne 40fpsów, ale siła przyzwyczajenia i nic nie przeszkadza tongue.png)

CPU: INTEL i5-6500 MOBO: MSI Z170 GAMING M3 RAM: CORSAIR 2x4GB DDR4 2400mhz CL14 HDD: 500GB 

PSU: XFX PS 550W MYSZ: RAZER DEATHADDER SŁUCHAWKI: SENNHEISER HD201 ZEW. HDD: WD ELEMENTS 2TB 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wycena, asus, k70io, laptop, używany, T6500, GT120M, 17.3, 500GB, 4GB

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych