Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 

Dzisiaj zakupiłem głośniki firmy Modecom, model MC-HF10. Generalnie wszystko w porządku (w przypadku lewego głośnika). W prawym głośniku na górze, zauważyłem malutką górkę, jakby niedoklejona tapeta(?) imitująca drewno, co od razu przyzwało na myśl słowo "wilgoć". Teoretycznie. 

Odnośnie problemu - gdy podkręcę bas w granicach maksimum, lewy głośnik trzeszczy/charszczy, mimo faktu, że prawy głośnik gra czysto. W niektórych utworach obydwa grają czysto. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, stąd uciekłem się na forum benchmark. 
 

Największe trzeszczenie lewego na początku owego utworu 

https://www.youtube.com/watch?v=il3RbTqxuss

Zwróciła moją uwagę również dziwna sytuacja w Euro RTV AGD przy kupnie głośników. Zgarnąłem paczuszkę z półki, następnie Pan u góry wydrukował rachunek, kazał udać się z nim do kasy, przy czym podszedł drugi, nieco starszy Pan i z ogromnym uśmiechem powiedział, że doniesie pudełko z głośnikami na dół do kasy, a ja mogę już się wybrać z rachunkiem do wspomnianej kasy. Gdy przyniósł produkt - wręcz z kanadyjskim uśmiechem zwrócił się do mnie "Proszę uprzejmie". Czyżby mógł podmienić sprzęt i wziąć jakiś z reklamacji? Ogólnie kupowałem wcześniej w tym konkretnym RTV Euro AGD, ale zawsze zabierałem swoje rzeczy z góry (RTV) na dół do kasy ze sobą. Waga głośników nie była jakaś ogromna co by mogła wprowadzić klienta w zakłopotanie, podczas schodzenia po schodach. 


Jakie jest wasze zdanie na ten temat? To normalne dla tych głośników, czy też powinienem się udać do sklepu i je wymienić? Mają dwa lata gwarancji. 


Z góry dzięki! 
Karol

 
Link to post
Share on other sites

ja bym sie nie zdziwił jak by nastęmpne miały to samo  jak dajesz bss na maxa to je nieżle musisz przesterować to nie są głosniki do przesuwania scian :D

ale jak najbardziej pakuj w karton i zasuwaj do sklepu niech wymieniają

Edytowane przez bleck55
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...